Trwa ładowanie...

Cuba Gooding Jr. oskarżony o molestowanie. Są nagrania z kamer

Cuba Gooding Jr. zgłosił się w czwartek na policję, by wyjaśnić sprawę rzekomego obłapiania 29-latki w nocnym klubie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery ochrony, a nagranie trafiło do sieci.

Cuba Gooding Jr. oskarżony o molestowanie. Są nagrania z kamerŹródło: Getty Images/TMZ
d2qhuax
d2qhuax

Oskarżenie przeciwko aktorowi wniosła 29-letnia kobieta, która w zeszłą niedzielę imprezowała w nocnym klubie na Manhattanie. Z jej zeznań wynika, że ok. 23:15 pijany Gooding Jr. złapał ją za pierś. 51-latek nie przyznał się do molestowania i po 6 godz. od zgłoszenia się na policję, został wypuszczony na wolność.

Nagranie, na którym widać rzekomą ofiarę w towarzystwie oscarowego aktora, zostało udostępnione przez portal TMZ. "Nie widać tam ani odrobiny niewłaściwego zachowania" – mówił adwokat Goodinga Jr. Teraz możemy sami ocenić, czy miał rację.

3-minutowe nagranie z dwóch różnych kamer potwierdza, że kobieta w pewnym momencie usiadła obok aktora i jego partnerki, Claudine De Niro. Wywiązała się między nimi rozmowa i Gooding Jr. wyraźnie położył rękę na kolanie nieznajomej.

Cuba Gooding Jr. nie przyznał się do obłapiania kobiety w nocnym klubie na Manhattanie Getty Images
Cuba Gooding Jr. nie przyznał się do obłapiania kobiety w nocnym klubie na Manhattanie Źródło: Getty Images

Kolejne ujęcie pokazuje, co działo się w innej części klubu niespełna pół godz. później. Gooding Jr. nadal siedział obok byłej żony syna Roberta De Niro, gdy do pomieszczenia weszła oskarżycielka. Stanęła nieopodal znanej pary i zaczęła rozmawiać z jakimś mężczyzną. Po chwili Gooding Jr. wstał z kanapy i przeszedł obok kobiety, w ogóle nie zwracając na nią uwagi.

Nie wiadomo, czy nagranie pozyskane przez TMZ pokazuje wszystkie kontakty oskarżonego z 29-latką. Prawnik aktora nie ma jednak wątpliwości, że zarzut obłapiania był bezpodstawny i dziwił się, że jego klient musiał się tłumaczyć śledczym.

d2qhuax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qhuax