Trwa ładowanie...
dtlu102

Czy Edyta Górniak zdradziła plany ślubne Kingi Rusin i Marka Kujawy?

Edyta Górniak ma niewielu przyjaciół w show-biznesie. Po ujawnieniu sekretu Kingi Rusin na Instagramie może być ich jeszcze mniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Edyta Górniak potrafi dotrzymać tajemnicy?
Czy Edyta Górniak potrafi dotrzymać tajemnicy? (ONS.pl)
dtlu102

Choć pierwsze spekulacje na temat rzekomej niechęci Edyty Górniak i Kingi Rusin okazały się nieprawdziwe, to teraz ich relacja może się znacząco pogorszyć. Prezenterka TVN poznała gwiazdę muzyki pop na planie programu rozrywkowego "Agent. Gwiazdy 4". Okazuje się, że panie bardzo się polubiły.

Więzy przyjaźni Edyty Górniak i Kingi Rusin mogą jednak osłabnąć po znaczącym wpisie wokalistki zamieszczonym na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Gwiazda zamieściła zdjęcie z Kingą Rusin z podpisem: "Dziękuję za szczere i piękne rozmowy. I cóż... czekam na zaproszenie na ślub, bo raczej będziesz pierwsza".

Znaczący post szybko zniknął z Instagrama Edyty Górniak, jednak to nie oznacza końca plotek. Wpis Edyty Górniak o Kindze Rusin może bowiem oznaczać, że w niedługim czasie prezenterka "Dzień dobry TVN" i Marek Kujawa staną na ślubnym kobiercu. Górniak mogła jednak tym wpisem zaznaczyć, że Kinga ma po prostu szczęście w miłości, którego brakuje gwieździe pop. Co sądzicie o tym poście? Czekacie na ślub KIngi Rusin i Marka Kujawy?

Kinga Rusin po raz kolejny wychodzi za mąż? Komentarz gwiazdy dotyczący małżeństwa ONS.pl
Kinga Rusin po raz kolejny wychodzi za mąż? Komentarz gwiazdy dotyczący małżeństwa
dtlu102

Podziel się opinią

Share

dtlu102

dtlu102