Trwa ładowanie...
d17eald
News

Daniel M. krytykuje film Sekielskiego. Ma niepowtarzalną teorię nt. pedofilii w Kościele

Daniel M. nie tylko zaangażował się w polski show-biznes, ale także w kinematografię. Na swoim profilu na Instagramie wydał "ekspercką" opinię o filmie Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Czy ktoś może mu w końcu odłączyć internet?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M. komentuje film Sekielskiego
Daniel M. komentuje film Sekielskiego (Forum)
d17eald

Wielokrotnie przymykaliśmy oko na to, co dzieje się na Instagramie Daniela M. Jednak tym razem trudno przejść obojętnie obok jego najnowszych wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: Martyniuk o synu marnotrawnym: "Wolałbym, żeby w rodzinie wszystko było dobrze"

d17eald

Film Tomasza Sekielskiego, który wstrząsnął polską opinią publiczną, w opinii syna króla disco polo to niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia. Ale to nie wszystko.

- Film jest ogólnie spoko, ale nie urywa wiadomo czego... Jest dobrze znany, tematyka też. Pedofilia w Kościele. Księża powinni mieć żony. Mam kolegę, który jest synem kapłana prawosławnego. To są normalni ludzie - powiedział Daniel M. na swoim profilu na Instagramie.

- Nawet nie obejrzałem filmu do końca, bo nie za bardzo mi się podoba - dodał.

Daniel M. wyznał też, że nie do końca wierzy w wiarygodność kobiety, która w filmie Sekielskiego jako pierwsza konfrontuje się z księdzem.

d17eald

- Chciałbym jeszcze dodać, że ta pani, która o wszystkim opowiada, jest bardzo sztuczna. Wydaje mi się, że gra i cały obraz zrobiony jest po to, by dolewać oliwy do ognia. Pozdrawiam - zakończył swój monolog celebryta.

Instagram.com
Podziel się

Nie pokusimy się o opinię na temat wypowiedzi Daniela M. Za to z chęcią dowiemy się, co wy myślicie o jego "rzetelnej" recenzji dokumentu.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald