ycipk-1t191s
News

Daniel M. krytykuje film Sekielskiego. Ma niepowtarzalną teorię nt. pedofilii w Kościele

Daniel M. nie tylko zaangażował się w polski show-biznes, ale także w kinematografię. Na swoim profilu na Instagramie wydał "ekspercką" opinię o filmie Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Czy ktoś może mu w końcu odłączyć internet?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M. komentuje film Sekielskiego
Daniel M. komentuje film Sekielskiego (Forum)
ycipk-1t191s

Wielokrotnie przymykaliśmy oko na to, co dzieje się na Instagramie Daniela M. Jednak tym razem trudno przejść obojętnie obok jego najnowszych wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: Martyniuk o synu marnotrawnym: "Wolałbym, żeby w rodzinie wszystko było dobrze"

ycipk-1t191s

Film Tomasza Sekielskiego, który wstrząsnął polską opinią publiczną, w opinii syna króla disco polo to niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia. Ale to nie wszystko.

- Film jest ogólnie spoko, ale nie urywa wiadomo czego... Jest dobrze znany, tematyka też. Pedofilia w Kościele. Księża powinni mieć żony. Mam kolegę, który jest synem kapłana prawosławnego. To są normalni ludzie - powiedział Daniel M. na swoim profilu na Instagramie.

- Nawet nie obejrzałem filmu do końca, bo nie za bardzo mi się podoba - dodał.

Daniel M. wyznał też, że nie do końca wierzy w wiarygodność kobiety, która w filmie Sekielskiego jako pierwsza konfrontuje się z księdzem.

ycipk-1t191s

- Chciałbym jeszcze dodać, że ta pani, która o wszystkim opowiada, jest bardzo sztuczna. Wydaje mi się, że gra i cały obraz zrobiony jest po to, by dolewać oliwy do ognia. Pozdrawiam - zakończył swój monolog celebryta.

Instagram.com
Podziel się

Nie pokusimy się o opinię na temat wypowiedzi Daniela M. Za to z chęcią dowiemy się, co wy myślicie o jego "rzetelnej" recenzji dokumentu.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-1t191s
ycipk-1t191s
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t191s