Trwa ładowanie...
dvth3mc

Daniel Olbrychski przeszedł kolejną operację. Coraz większe problemy zdrowotne aktora

Daniel Obrychski od kilku zmaga się z chorym kolanem. Od 2011 r. przeszedł dwa zabiegi, które znacznie ograniczyły jego aktywność sportową. Niestety, w międzyczasie kontuzja się odnowiła i aktor był zmuszony przejść kolejną operację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Olbrychski ma problemy z kolanami
Daniel Olbrychski ma problemy z kolanami (East News, Fot: East News)
dvth3mc

Jak informuje magazyn "Na żywo", Daniel Olbrychski był zmuszony przejść operację lewego kolana. Obecnie aktor przechodzi sześciotygodniową rehabilitację, która znacznie go ogranicza.

- Dla Daniela to nie lada problem, gdyż nigdy nie umiał siedzieć bezczynnie. Ten zabieg był jednak niezbędny. Gdyby się na niego nie zdecydował, groziłoby mu kalectwo" - powiedział w rozmowie z magazynem znajomy aktora.

Zobacz też: Olbrychski boi się sytuacji politycznej w Polsce. "Młode pokolenie głosuje na system bolszewicki"

Przez lata Daniel Olbrychski bagatelizował częsty ból w prawym kolanie. Jednak z czasem dolegliwości były nie do wytrzymania. w 2001 r. aktor poddał się pierwszej operacji, po której przez dłuższy czas chodził w stabilizatorze. Oznaczała ona również rezygnację z ukochanej jazdy konnej i boksu. Gwiazdor wziął do siebie zalecenia lekarza i przestał się forsować.

dvth3mc

Niespodziewanie w 2014 r. kontuzja prawego kolana nasiliła się ze zdwojoną siłą, dodatkowo Olbrychski zaczął się skarżyć na ból biodra. Ostatecznie skończyło się na kolejnej operacji. Lekarze ostrzegają go jednak, że brak odpoczynku i stosowania się do ich zaleceń, może skończyć się kalectwem. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc