Trwa ładowanie...

Darek K. za kratkami, jego babcią opiekuje się Edyta Górniak. Jej powrót z USA ma drugie dno

Edyta Górniak wróciła do Polski z USA zaledwie pół roku temu. Od tamtej chwili nie sposób o niej nie pisać. Diwa co rusz nas zaskakuje. Tym razem okazuje się, że pomoże babci swojego byłego męża. Dariusz K. nie opuścił jeszcze więzienia.

Darek K. za kratkami, jego babcią opiekuje się Edyta Górniak. Jej powrót z USA ma drugie dnoŹródło: East News, fot: East News
d2g6ncc
d2g6ncc

Pół roku temu Edyta Górniak sprawiła swoim fanom nie lada niespodziankę. Uskrzydlona nową miłością postanowiła wrócić zza oceanu do Polski. I kiedy myśleliśmy, że jedynym powodem jej powrotu do ojczyzny jest jej ukochany, Mateusz Zalewski, to rzeczywistość jest zupełnie inna.

Edyta Górniak nie kryła, że wróciła do Polski ze względu na swojego syna Allana, który chciał zacząć naukę w liceum wojskowym pod Warszawą, oraz dla nowego partnera. O tym, że piosenkarka jest niezwykle uczuciowa i rodzinna, wiedzieliśmy od dawna. Ale dopiero teraz poznajemy jej niebywałą szczodrość.

Jakiś czas temu sieć obiegło zdjęcie, na którym Górniak daje bezdomnej 20 zł. Teraz okazuje się, że stać ją na znacznie większy gest.

Piosenkarka jest bardzo przywiązana do Zofii Swobody, prababci Allana i babci byłego męża , Dariusza K. Kiedy rok temu odwiedziła staruszkę i zobaczyła, jak wygląda jej życie, oniemiała. Kobieta jest samotna i zdarza się, że często brakuje jej na lekarstwa. Edyta natychmiast chciała jej pomóc i zabrać do siebie.

d2g6ncc

"Starych drzew się nie przesadza. Jestem przedwojenna dziewczyna urodzona w Warszawie i tu umrę" – mówiła jednak prababcia Allana w jednym z wywiadów.

Dziś sytuacja nieco się skomplikowała, bo stan pani Zofii znacznie się pogorszył. Kobieta prawie w ogóle nie porusza się samodzielnie. Kiedy piosenkarka wróciła do Polski, pierwsze kroki skierowała właśnie do niej.

Allan obiecał, że będzie bywał u prababci tak często, jak pozwoli mu na to nauka w szkole wojskowej. Chłopak jest słowny i odwiedził panią Zofię kilka dni temu. Po tej wizycie, razem z mamą zdecydowali, że trzeba zatrudnić osobę do opieki.

"Koszty leków i opieki chce wziąć na siebie Edyta" – mówi "Życiu na Gorąco" osoba z otoczenia artystki.

Piosenkarka dawno pożegnała już swoją babcię. Dlatego tym bardziej ceni sobie kontakt z panią Zofią, mimo rozwodu z Darkiem.

d2g6ncc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g6ncc