Trwa ładowanie...

Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk promujący płytę

Daria Zawiałow już od jakiegoś czasu zapowiada swój drugi album studyjny. Tym razem artystka przedstawia nowy teledysk do utworu „Nie dobiję się do Ciebie”.

Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk promujący płytęŹródło: East News
d1u5rc5
d1u5rc5

Daria Zawiałow po ogłoszeniu informacji o drugiej płycie, prezentuje tym razem nowy teledysk, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo. Pierwszy singiel z zapowiadanego albumu nosi tytuł „Nie dobije się do Ciebie”.

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" - poinformowała Daria Zawiałow.

Za reżyserie klipu odpowiada Dominika Podczaska, która wraz z Darią Zawiałow współtworzyła jego scenariusz. W teledysku pojawiły się tancerki z Egurrola Dance Studio: Julia Adamczyk, Izabela Zarzycka, Dominika Wyrzykowska i Paulina Kubicka.

d1u5rc5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u5rc5