Trwa ładowanie...
d22va12

Daria Zawiałow prezentuje nowy teledysk promujący płytę

Daria Zawiałow już od jakiegoś czasu zapowiada swój drugi album studyjny. Tym razem artystka przedstawia nowy teledysk do utworu „Nie dobiję się do Ciebie”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daria Zawiałow prezentuje nowy singiel z nadchodzącej płyty.
Daria Zawiałow prezentuje nowy singiel z nadchodzącej płyty. (East News)
d22va12

Daria Zawiałow po ogłoszeniu informacji o drugiej płycie, prezentuje tym razem nowy teledysk, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo. Pierwszy singiel z zapowiadanego albumu nosi tytuł „Nie dobije się do Ciebie”.

"Powoli kończymy prace nad drugą płytą. Wraz z Michałem Kushem, moim przyjacielem i producentem, zamknęliśmy tracklistę albumu. Teraz będziemy wszystko dopieszczać. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, ale wiem już na pewno - to nie będzie kontynuacja ''A Kysz!'. Utwory, które znalazły się na moim debiutanckim albumie pisałam, mając 21 lat. W ciągu pięciu ostatnich lat zmieniłam się z nastolatki w kobietę, ale także rozwijałam się muzycznie i lirycznie. Razem z Michałem mamy różne, nowe fascynacje muzyczne. Płyta będzie odzwierciedleniem nas samych - idących do przodu. Jaka będzie? Na pewno dojrzalsza, nadal eklektyczna. Już niedługo pokażemy singel, który uchyli rąbka tajemnicy całości materiału" - poinformowała Daria Zawiałow.

Za reżyserie klipu odpowiada Dominika Podczaska, która wraz z Darią Zawiałow współtworzyła jego scenariusz. W teledysku pojawiły się tancerki z Egurrola Dance Studio: Julia Adamczyk, Izabela Zarzycka, Dominika Wyrzykowska i Paulina Kubicka.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d22va12

Podziel się opinią

Share

d22va12

d22va12