Trwa ładowanie...

Dariusz K. pisze książkę w więzieniu. Edyta Górniak może mieć powody do obaw

Były mąż Edyty Górniak, Dariusz K., już za dwa lat wyjdzie z więzienia, gdzie odsiaduje karę za śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych. Wszystko wskazuje na to, że na wolności znów o sobie przypomni, bo w celi pisze książkę, między innymi o swoim małżeństwie z gwiazdą.

Dariusz K. pisze książkę w więzieniu. Edyta Górniak może mieć powody do obawŹródło: WP.PL
d4lacsl
d4lacsl

W lipcu 2014 roku Dariusz K., będąc pod wpływem narkotyków, potrącił na pasach 63-letnią kobietę, która w konsekwencji wypadku zmarła. Były mąż Edyty Górniak został skazany na sześć lat więzienia. W czasie trwania procesu przebywał w areszcie, który wlicza mu się do kary. Oznacza to, że mężczyzna opuści więzienie już za dwa lata.

Dariusz K. karę odsiaduje na Podlasiu, gdzie więźniowie mogą wychodzić z celi, grać w siatkówkę, pracować oraz nosić własne ubrania.

- Darek stara się dbać o siebie, ćwiczyć, pracuje w radiowęźle i ogólnie dobrze sprawuje. Bardzo żałuje tego, co się stało - powiedział w rozmowie z "Rewią" znajomy mężczyzny.

W wolnym czasie K. pisze książkę, w której nie zamierza oszczędzać byłej żony.

- Opisze więzienne życie, a także kulisy małżeństwa z Edytą - dodaje źródło tygodnika.

Górniak, jakby wiedziała o planach Dariusza, bo ostatnio często i dużo opowiada o związku z nim, który był dla niej traumą od dnia ślubu. Jesteście ciekawi wersji K.?

d4lacsl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lacsl