Trwa ładowanie...
d438209

Data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Podano nieoficjalną informację

39-letni Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach na jeziorze Kisajno. Producenta filmowego pożegnają bliscy i przyjaciele.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak (Materiały prasowe)
d438209

Od kilku dni świat mediów żyje tragicznym wypadkiem na jeziorze Kisajno. W wyniku nieszczęśliwego wypadku 18 sierpnia na Mazurach zginął Piotr Woźniak-Starak. Właśnie podano nieoficjalną datę pogrzebu.

Jak dowiedział się portal party.pl, pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka najprawdopodobniej odbędzie się w piątek 30 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie miała miejsce ceremonia. Rodzina nie wydaje na razie żadnych oświadczeń i nie komentuje tragicznych wydarzeń. Być może wkrótce potwierdzą datę uroczystości.

ZOBACZ: Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

W niedzielę 18 sierpnia rozpoczęły się poszukiwania 39-letniego mężczyzny z Warszawy, który wypadł z łódki na jeziorze Kisajno. W toku dalszego śledztwa okazało się, że chodzi o Piotra Woźniaka-Staraka. Na łodzi towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, której udało dopłynąć się do brzegu.

d438209

Po czterech dniach poszukiwań służby odnalazły ciało producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak. Szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP przekazał informację, że znajdowało się ono 400 m od posiadłości Staraków.

Od razu zapowiedziano, że odbędzie się sekcja zwłok. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209