ycipk-3y7les

Płetwonurek o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Ciało znaleziono 400 m od posiadłości

W mediach nie cichną doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz głos zabrał szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak
Piotr Woźniak-Starak (ONS.pl)
ycipk-3y7les

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka wyłowiono z jeziora Kisajno 22 sierpnia. Po wypadku, do którego doszło z soboty 17 sierpnia na niedzielę 18 sierpnia, producenta filmowego szukało kilka ekip ratowniczych i służb specjalnych. Udało się go znaleźć dopiero po czterech dniach.

ZOBACZ: Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

ycipk-3y7les

Jaka była oficjalna przyczyna śmierci? Na razie nikt o tym nie mówi głośno. Wstępne informacje na ten temat podał szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

- Są różne zdarzenia, które mogą być niespodziewane i człowiek nie zawsze jest do nich przygotowany. Czasami życie potrafi nas zaskoczyć taką sytuacją, na którą nie jesteśmy w stanie zareagować - powiedział Maciej Rokus w rozmowie z "Faktem".

Rokus opowiedział też o kulisach poszukiwań.

- Praca w nocy ułatwiała nam poszukiwania ze względu na mały ruch na jeziorze. Nie było turystów, żaglówek, jachtów, motorówek dzięki czemu spokojnie mogliśmy przeprowadzić działania, mające na celu odnalezienie zaginionego.

ycipk-3y7les

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka nurkowie znaleźli 400 metrów od brzegów posiadłości w Fuledzie.

Przeczytaj: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wzruszające słowa przyjaciół i współpracowników

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia media obiegła informacja o poszukiwaniach 39-letniego mężczyzny z Warszawy. Nieoficjalnie mówiono o Piotrze Woźniaku-Staraku, który pływał na jeziorze Kisajno w towarzystwie 27-letniej kobiety. Służby potwierdziły, że chodzi o producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak.

ycipk-3y7les

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka znaleziono w czwartek 22 sierpnia.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-3y7les
ycipk-3y7les

ycipk-3y7les