ycipk-3tvfky

David Beckham i Helena Christensen. Znowu huczy o ich romansie

David Beckham to ideał mężczyzny. Czuły Mąż, opiekuńczy ojciec i światowej sławy sportowiec. Ku nieszczęściu jego żony, Victorii, nie tylko ona do niego wzdycha. Na światło dzienne wychodzą brudy z życia prywatnego Beckhamów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
David Beckham
David Beckham (East News, Fot: East News)
ycipk-3tvfky

Beckhamowie to jedna z najbardziej poważanych i rozchwytywanych rodzin w światowym show-biznesie. Od lat stanowią wzór do naśladowania. Jednak David i Victoria nie są w stanie kontrolować wszystkiego. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że nawet w taki wyidealizowanym domu jaki ich, zamiata się brudy po dywan. Każdy ich ruch bacznie śledzony jest przez fotoreporterów i dziennikarzy, od których nie mogą się opędzić. Nic więc dziwnego, że na ich temat wiemy o wiele więcej, niż prawdopodbnie sami chcieliby nam powiedzieć.

Ostatnio pisaliśmy o zdjęciach pijanego Brooklyna Beckhama, kiedy przyłapali go paparazzi. Teraz z kolei zalewają nas plotki o romansie Davida z 50-letnią modelką.

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

ycipk-3tvfky

Od kilku miesięcy brytyjskie media upatrują się kryzysu w małżeństwie Davida i Victorii Beckhamów. Zdaniem niektórych magazynów, była wokalistka, chcąc złapać nieco dystansu, zabrała dzieci do Londynu.

David jednak nie chciał spędzać sam wolnego czasu. Przyłapano go na imprezie z supermodelką Heleną Christensen. Sieć obiegło nawet ich wspólne zdjęcie.

East News
Podziel się
ycipk-3tvfky

Od kilku miesięcy media huczą o konflikcie w domu Bekchamów. Niektórzy wróżyli już im nawet rozwód. Trudno się dziwić, kiedy na jaw wychodzą tego typu zdjęcia.

Helena Christensen w przeszłości spotykała się z Leonardo Di Caprio. Był to jeden z najbardziej medialnych związków w show-biznesie.

Nie nam rozstrzygać, czy David byłby zdolny do zdrady swojej pięknej żony. Ale w każdej plotce jest ziarenko prawdy.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tvfky

ycipk-3tvfky
ycipk-3tvfky