Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Dawid Kwiatkowski idzie jak burza. W wakacje zarobi ponad milion złotych

Młody, zdolny i pracowity. Tak w trzech słowach można opisać artystę i idola nastolatek, Dawida Kwiatkowskiego. Według "Super Expressu", tylko w wakacje zarobi ponad milion złotych.
Share
Kwiatkowski nie zwalnia tempa.
Kwiatkowski nie zwalnia tempa.Źródło: ons.pl, Fot: ons.pl
d1qxmfs

22-letni artysta pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego to prawdziwy fenomenem. Dosłownie. Nawet w wakacje nie zwalnia tempa. "Super Express" poinformował, że zagra prawie 40 koncertów i zarobi... ponad milion złotych. Przypomnijmy tylko, że koncertowanie to jeden z kilku działalności wokalisty. Oprócz tego organizuje obozy dla fanów, bierze udział w kampaniach reklamowych czy programach rozrywkowych.

Zdeklasował tym samym Marylę Rodowiecz, Dodę czy Justynę Steczkowską. Jedynie Beata Kozidrak ze swoim zespołem okazała się niepokonana w kwestii finansów.

ZOBACZ TAKŻE: Kariera Kwiatkowskiego dopiero rozkwita? "Zapełnia największe sale w Polsce"

Coraz więcej mediów przygląda się Dawidowi Kwiatkowskiemu, który…już w wieku 22 lat zarabia więcej niż czołowe gwiazdy polskiej estrady. Zdaje się, że pracowitość popłaca. I to bardzo.

d1qxmfs

Serwis "Pudelek" przyglądając się dokładniej zarobkom Dawida pisał, że młody artysta w rok zgranie 10 milionów złotych - Dawid chce inwestować w nowe pomysły i w siebie. Zaczynał w bardzo młodym wieku, a teraz świętuje 5 lat na scenie. Przez tak intensywne lata pod względem muzycznym, chciał rozwijać się biznesowo. co jak widać mu wychodzi - mówił menadżer Dawida Kwiatkowskiego "Pudelkowi".

Trzymamy kciuki za dalszy… tak intensywny rozwój jego kariery.

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs