Trwa ładowanie...

Dawid Narożny nie odpuszcza. Nie zgadza się z decyzją byłej żony

Magdalena Narożna usunęła Dawida Narożnego z Pięknych i Młodych. Czy sprawa skończy się w sądzie?

Dawid Narożny nie odpuszcza. Nie zgadza się z decyzją byłej żonyŹródło: East News
d2u8dkg
d2u8dkg

Zespół Piękni i Młodzi wciąż przechodzi kryzys. Odkąd Magdalena i Dawid Narożni podjęli decyzję o rozwodzie, wszyscy zastanawiali się, czy zespół przetrwa. Wówczas w oświadczeniu zapewniali swoich fanów, że dalej będą koncertować, a zmiany zaszły tylko w ich życiu prywatnym.

ZOBACZ: Piękni i Młodzi wystąpili w nowym składzie. Fani szybko zareagowali

Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiły się problemy. Zarówno Magda, jak i Dawid znaleźli sobie nowych partnerów. Dalej koncertowali z zespołem Piękni i Młodzi, aż w końcu pojawiły się między nimi niesnaski. Kilka tygodni temu media relacjonowały awanturę, która wywiązała się między nimi po koncercie sylwestrowym.

Dawid Narożny nagrał pijącą alkohol eks-żonę i dopytywał, z kim w tym czasie jest ich córka. Partner Magdy Narożnej zdenerwował się i po krótkiej kłótni podniósł rękę na wybrankę Dawida. Po całej aferze Narożna poinformowała, że wyklucza byłego męża z zespołu.

d2u8dkg

Zespół koncertuje już w nowym składzie, co nie podoba się Dawidowi Narożnemu. Według "Życia na gorąco", wokalistka nie odpuści i będzie walczył. Były członek Pięknych i Młodych twierdzi, że od samego początku tworzył formację i współtworzył największe hity.

Wygląda na to, że nad znanym i lubianym zespołem zebrały się czarne chmury. Czy sprawa trafi do sądu? Z pewnością czas pokaże, czy byli małżonkowie będą w stanie jak dorośli ludzie dojść do porozumienia.

d2u8dkg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8dkg