Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło: Kolejne stadionowe koncerty przed nami

Dawid Podsiadło co rusz zaskakuje fanów. Jego ostatni wspólny koncert z Taco Hemingwayem dosłownie "rozwalił system". To jednak nie koniec stadionowych przedsięwzięć.
Share
Dawid Podsiadło zapowiedział dwa wielkie koncerty stadionowe na 2020 r.
Dawid Podsiadło zapowiedział dwa wielkie koncerty stadionowe na 2020 r.Źródło: Facebook.com
d2794c0

Dawid Podsiadło jest jednym z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia, który z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Nie chodzi tutaj wyłącznie o muzykę, ale również o filmy – niedawno wyprodukował "Nieznajomych", czyli polski remake włoskiego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Do historii przejdzie również koncert Dawida Podsiadło na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, na który bilety wyprzedały się dosłownie w mgnieniu oka. Razem z Taco Hemingwayem dokonali niemożliwego. To jednak nie koniec!

Właśnie na instagramowym profilu Dawida Podsiadło pojawiła się informacja o kolejnych koncertach stadionowych zaplanowanych na 2020 r. Odbędą się w Gdańsku (13.06) oraz we Wrocławiu (20.06).

Sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło rusza już 19 grudnia. Tak właśnie organizatorzy, a także sam Dawid Podsiadło zrobili prezent świąteczny największym fanom talentu muzyka!

d2794c0

Podziel się opinią

Share
d2794c0
d2794c0