Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło: Kolejne stadionowe koncerty przed nami

Dawid Podsiadło co rusz zaskakuje fanów. Jego ostatni wspólny koncert z Taco Hemingwayem dosłownie "rozwalił system". To jednak nie koniec stadionowych przedsięwzięć.

Share
Dawid Podsiadło: Kolejne stadionowe koncerty przed nami
Źródło: Facebook.com
d3xed44

Dawid Podsiadło jest jednym z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia, który z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Nie chodzi tutaj wyłącznie o muzykę, ale również o filmy – niedawno wyprodukował "Nieznajomych", czyli polski remake włoskiego "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Do historii przejdzie również koncert Dawida Podsiadło na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, na który bilety wyprzedały się dosłownie w mgnieniu oka. Razem z Taco Hemingwayem dokonali niemożliwego. To jednak nie koniec!

d3xed44

Właśnie na instagramowym profilu Dawida Podsiadło pojawiła się informacja o kolejnych koncertach stadionowych zaplanowanych na 2020 r. Odbędą się w Gdańsku (13.06) oraz we Wrocławiu (20.06).

Sprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło rusza już 19 grudnia. Tak właśnie organizatorzy, a także sam Dawid Podsiadło zrobili prezent świąteczny największym fanom talentu muzyka!

d3xed44

Podziel się opinią

Share
d3xed44
d3xed44