WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Dawid Podsiadło prezentuje klip do utworu "Trofea"

Dawid Podsiadło przygotował niespodziankę dla fanów. Z okazji 26 urodzin premierę ma teledysk do trzeciego singla z albumu "Małomiasteczkowy". Klip do utworu "Trofea" obiegł sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło (East News)
WP

Dawid Podsiadło ma teraz bardzo dobry czas. Album "Małomiasteczkowy" i trasa koncertowa o podobnej nazwie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ale muzyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 23 maja o godzinie 13:00 odbyła się premiera teledysku do piosenki "Trofea". Data jest nieprzypadkowa, ponieważ muzyk świętuje tego dnia 26 urodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

WP

W klipie gościnnie wystąpili w nim Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.

Za scenariusz oraz reżyserię teledysku do piosenki "Trofea" odpowiada Daniel Jaroszek.

W wideo nie zabrakło politycznego przekazu. M.in. artysta nawiązał do głośnej akcji polowania na dziki.

Zresztą sami zobaczcie najnowsze dzieło Podsiadło:

WP

Jak wam podoba się najnowszy teledysk Dawida?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP