Trwa ładowanie...
d2ymb0w

Dawid Podsiadło to mistrz. Opublikował wideo z gwiazdami. Wyliczają swoje powody, by iść na wybory

Dawid Podsiadło już nie raz apelował o to, by brać udział w wyborach. Zabiera swój głos także teraz, na kilka dni przed wyborami prezydenckimi. Zaskoczył, bo oddał głos bardzo dobrze znanym wam ludziom.
Share
Dawid Podsiadło zrobił akcję na wybory
Dawid Podsiadło zrobił akcję na wyboryŹródło: East News, Facebook
d2ymb0w

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Dla każdego to powinien być ważny dzień. W mówienie o tym, jak ważne jest głosowanie, włączyło się już sporo znanych osób. Mocne słowa padły z ust Aleksandry Woźniak, byłej aktorki "13 posterunku", a dziś pani psycholog. Swoje dokłada teraz Dawid Podsiadło. Przygotował wyjątkowe, dość nietypowe wideo.

Zobacz: Wybory 2020. Głosowanie w miejscu zamieszkania - PKW

Podsiadło opublikował na swoim facebookowym profilu wideo, które zaczyna się jego krótkim wstępem.

d2ymb0w

- Dużo się mówi, że to bardzo ważne wybory, że każdy głos ma znaczenie i zdecydować może niewielka różnica. Jeśli się zastanawiasz, czy iść na wybory, to pomyśl, czy naprawdę nie masz żadnego powodu, by to zrobić - przyznaje muzyk.

I dodaje: - Ja na przykład idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju.

Po chwili pojawiają się nagrania innych gwiazd, które jednym zdaniem mówią o tym, co ich skłania do tego, by iść głosować.

Zobaczycie m.in. Julię Kuczyńską, czyli Maffashion, Julię Wieniawę, Radka Koterskiego, Andrzeja Wronę i Zosię Zborowską, Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest i Monika Brodka, która mówi, że "nie chce być ciągle zlewana". Krzysztof Zalewski przyznaje, że jego głos może przeważyć szalę. Joanna Jędrzejczyk - "że jest dumna z tego, że jest Polką". Margaret głosuje, bo chce się czuć bezpiecznie.

Poza gwiazdami młodszego pokolenia są też i ci, których ceni się od wielu lat. Andrzej Grabowski wskazuje jako swój powód to, że ma na kogo głosować. Piotr Fronczewski przyznaje, że ma nadzieję, że w reszcie zaczniemy odróżniać dobro od zła, a głupotę od mądrości. A Janusz Gajos oddaje głos, bo chce pięknej Polski.

d2ymb0w

Podziel się opinią

Share
d2ymb0w
d2ymb0w