Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło to mistrz. Opublikował wideo z gwiazdami. Wyliczają swoje powody, by iść na wybory

Dawid Podsiadło już nie raz apelował o to, by brać udział w wyborach. Zabiera swój głos także teraz, na kilka dni przed wyborami prezydenckimi. Zaskoczył, bo oddał głos bardzo dobrze znanym wam ludziom.

Share
Dawid Podsiadło to mistrz. Opublikował wideo z gwiazdami. Wyliczają swoje powody, by iść na wybory
Źródło: East News, Facebook
d3ld74h

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Dla każdego to powinien być ważny dzień. W mówienie o tym, jak ważne jest głosowanie, włączyło się już sporo znanych osób. Mocne słowa padły z ust Aleksandry Woźniak, byłej aktorki "13 posterunku", a dziś pani psycholog. Swoje dokłada teraz Dawid Podsiadło. Przygotował wyjątkowe, dość nietypowe wideo.

Zobacz: Wybory 2020. Głosowanie w miejscu zamieszkania - PKW

Podsiadło opublikował na swoim facebookowym profilu wideo, które zaczyna się jego krótkim wstępem.

d3ld74h

- Dużo się mówi, że to bardzo ważne wybory, że każdy głos ma znaczenie i zdecydować może niewielka różnica. Jeśli się zastanawiasz, czy iść na wybory, to pomyśl, czy naprawdę nie masz żadnego powodu, by to zrobić - przyznaje muzyk.

I dodaje: - Ja na przykład idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju.

Po chwili pojawiają się nagrania innych gwiazd, które jednym zdaniem mówią o tym, co ich skłania do tego, by iść głosować.

Zobaczycie m.in. Julię Kuczyńską, czyli Maffashion, Julię Wieniawę, Radka Koterskiego, Andrzeja Wronę i Zosię Zborowską, Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest i Monika Brodka, która mówi, że "nie chce być ciągle zlewana". Krzysztof Zalewski przyznaje, że jego głos może przeważyć szalę. Joanna Jędrzejczyk - "że jest dumna z tego, że jest Polką". Margaret głosuje, bo chce się czuć bezpiecznie.

Poza gwiazdami młodszego pokolenia są też i ci, których ceni się od wielu lat. Andrzej Grabowski wskazuje jako swój powód to, że ma na kogo głosować. Piotr Fronczewski przyznaje, że ma nadzieję, że w reszcie zaczniemy odróżniać dobro od zła, a głupotę od mądrości. A Janusz Gajos oddaje głos, bo chce pięknej Polski.

d3ld74h

Podziel się opinią

Share
d3ld74h
d3ld74h