Trwa ładowanie...
d3ufzv1

Dawid Podsiadło zachęca, aby pójść na wybory. Dodał post

Dawid Podsiadło przypomniał fanom o drugiej turze wyborów. Muzyk chce zmiany. "Wiem jakie postawy i zachowania są mi zupełnie obce i chcę przeciwko nim zaprotestować".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło zachęca, aby wziąć udział w wyborach
Dawid Podsiadło zachęca, aby wziąć udział w wyborach (ONS.pl)
d3ufzv1

Dawid Podsiadło zabrał głos przed drugą turą wyborów. Muzyk zachęca swoich fanów do tego, aby oddali głos 12 lipca.

"W niedzielę druga tura ważnych wyborów. Wielokrotnie dzieliłem się już z Wami swoimi przemyśleniami na ten temat, więc wiecie, że uważam, że oddanie głosu w wyborach to bardzo ważna sprawa dla każdego, kto chce mieć wpływ na wiele zasadniczych spraw, które wpływają na codzienne życie nas wszystkich - zaczął post.

ZOBACZ:*Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów*

Dawid Podsiadło podkreślił, że sam też zagłosuje, ponieważ chce zmiany w Polsce.

d3ufzv1

"Ja na pewno zagłosuję, bo wiem jakiej Polski chcę dla siebie i swoich bliskich, wiem też jakie postawy i zachowania są mi zupełnie obce i chcę przeciwko nim zaprotestować. W najbliższą niedzielę kilkadziesiąt tysięcy głosów może zdecydować o wyniku wyborów i tym samym o kierunku, w którym pójdzie wiele fundamentalnych spraw".

Przeczytaj: Dawid Podsiadło to mistrz. Opublikował wideo z gwiazdami. Wyliczają swoje powody, by iść na wybory

Na koniec muzyk przypomniał o inicjatywie, którą promuje z innymi artystami. Wspólnie zagrają koncert w mieście z największą frekwencją wyborczą.

"Wiem, że nie potrzebujecie dodatkowej motywacji, ale dla mnie to zawsze miłe uczucie wiedzieć, że spotkamy się pod sceną. Nie lekceważcie wyborów, nie lekceważcie wpływu polityki na otaczający Was świat. Zabierzcie głos w sprawach dla siebie ważnych. Wyraźcie swój sprzeciw albo swoje poparcie. Powodów, żeby głosować są miliony" - zakończył post.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ufzv1

Podziel się opinią

Share
d3ufzv1
d3ufzv1