Trwa ładowanie...
d4al0av

Demi Lovato przeszła duchową przemianę. Ochrzciła się w rzece Jordan

Demi Lovato ma za sobą ciężki okres. W stanięciu na nogi pomogła jej wizyta w Izraelu, gdzie przyjęła chrzest w rzece Jordan, tak jak biblijny Jezus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Lovato odbyła religijną podróż do Izraela.
Demi Lovato odbyła religijną podróż do Izraela. (ONS.pl)
d4al0av

Jak przystało na dziecięcą gwiazdę telewizji, popularność negatywnie odbiła się na jej życiu prywatnym. Aktorka i piosenkarka przez lata walczyła z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, zaburzeniami odżywiania i depresją. Zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową.

Rok temu Demi Lovato niemal przedawkowała heroinę. Trafiła na odwyk i od tego czasu pozostaje w trzeźwości. 27-letnia wokalistka powoli wraca do pracy. Jedną z jej najnowszych piosenek "Farewell Song" usłyszymy wkrótce w filmie "Kraina lodu 2".

Demi Lovato podkreśla, że stara się odciąć od toksycznego środowiska, które sprowadzało ją na złą drogę. Dlatego postanowiła się wyciszyć i odwiedzić miejsce religijnego kultu w Izraelu.

d4al0av

Piosenkarka została wychowana w wierze. Nigdy jednak nie czuła się religijną osobą. Poczuła, że to odpowiedni moment, aby nawiązać więź z Bogiem. Stąd podczas duchowej wyprawy zdecydowała się na rytualny chrzest w rzece Jordan. Pochwaliła się tym faktem z fanami.

"Ta podróż była bardzo ważna dla mojego dobrego samopoczucia, dla mojego serca i duszy. Jestem wdzięczna za te wspomnienia i za wypełnienie Bogiem dziury w moim sercu. Dziękuję za to, Izraelu" - napisała na Instagramie.

Oby po latach ciężkich przeżyć Demi Lovato udało się osiągnąć spokój ducha. Miejmy nadzieję, że duchowa przemiana jej w tym pomoże.

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av