ycipk-16ynch

Demi Moore rozebrała się do sesji. Miała tylko kapelusz i diamenty

Demi Moore po raz pierwszy pozowała nago na okładkę "Vanity Fair" w 1991 r. Teraz powtórzyła to dla kolejnego magazynu, tym razem jako doświadczona życiowo 57-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Moore jest mamą trzech dorosłych córek
Demi Moore jest mamą trzech dorosłych córek (Getty Images)
ycipk-16ynch

Wyjątkowe zdjęcie nagiej Demi Moore pojawiło się na okładce październikowego wydania "Harper's Bazaar". Gwiazda "Striptizu" i "G.I. Jane" miała na sobie wyłącznie obszerny różowy kapelusz i bransoletkę z diamentami. Od jej pierwszej rozbieranej sesji minęło już 28 lat i Moore wyznała, że pozując do najnowszej okładki czuła się bardziej komfortowo niż w 1991 r.

Odważnej sesji Demi Moore będzie towarzyszy szczery wywiad, w którym aktorka wróciła pamięcią do swojego związku z Ashtonem Kutcherem. W dniu ich ślubu Moore miała 42 lata, a Kutcher 27, co wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy i drwin, że gwiazdor "Różowych lat 70." ożenił się z babcią.

ycipk-16ynch

Moore wyznała, że w tym trudnym dla siebie momencie poroniła. I dopiero po czasie uznała, że "wszystko, co się pojawia w naszym indywidualnym życiu, jest dla nas informacją".

- Te informacje zmieniają nas, kształtują, przedstawiają możliwości konkretnego celu, który prowadzi nas tam, gdzie jesteśmy w obecnym czasie - mówiła Moore w wywiadzie.

Getty Images
Podziel się

Aktorka mówiła także o innych trudnych momentach, które ukształtowały jej życie. O pójściu na odwyk w połowie lat 80. (była uzależniona od alkoholu i narkotyków) czy nieudanym małżeństwie z Bruce'em Willisem, z którym rozstała się po 13 latach. Z Ashtonem Kutcherem rozwiodła się w 2013 r. po 8 wspólnie spędzonych latach.

ycipk-16ynch

Demi Moore ma trzy córki z pierwszego małżeństwa: 31-letnią Rumer, 25-letnią Tallulę i 28-letnią Scout. W ostatnich latach można ją było oglądać w serialu "Imperium" i filmie "Corporate Animals". W przyszłym roku pojawi się w serialu science fiction "Brave New World".

Obejrzyj: Sharon Stone udowadnia, że wiek to tylko liczba w PESELU

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-16ynch

ycipk-16ynch
ycipk-16ynch