Trwa ładowanie...
d4dn12d

Demi Moore rozebrała się do sesji. Miała tylko kapelusz i diamenty

Demi Moore po raz pierwszy pozowała nago na okładkę "Vanity Fair" w 1991 r. Teraz powtórzyła to dla kolejnego magazynu, tym razem jako doświadczona życiowo 57-latka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Moore jest mamą trzech dorosłych córek
Demi Moore jest mamą trzech dorosłych córek (Getty Images)
d4dn12d

Wyjątkowe zdjęcie nagiej Demi Moore pojawiło się na okładce październikowego wydania "Harper's Bazaar". Gwiazda "Striptizu" i "G.I. Jane" miała na sobie wyłącznie obszerny różowy kapelusz i bransoletkę z diamentami. Od jej pierwszej rozbieranej sesji minęło już 28 lat i Moore wyznała, że pozując do najnowszej okładki czuła się bardziej komfortowo niż w 1991 r.

Odważnej sesji Demi Moore będzie towarzyszy szczery wywiad, w którym aktorka wróciła pamięcią do swojego związku z Ashtonem Kutcherem. W dniu ich ślubu Moore miała 42 lata, a Kutcher 27, co wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy i drwin, że gwiazdor "Różowych lat 70." ożenił się z babcią.

d4dn12d

Moore wyznała, że w tym trudnym dla siebie momencie poroniła. I dopiero po czasie uznała, że "wszystko, co się pojawia w naszym indywidualnym życiu, jest dla nas informacją".

- Te informacje zmieniają nas, kształtują, przedstawiają możliwości konkretnego celu, który prowadzi nas tam, gdzie jesteśmy w obecnym czasie - mówiła Moore w wywiadzie.

  Getty Images
(Getty Images)

Aktorka mówiła także o innych trudnych momentach, które ukształtowały jej życie. O pójściu na odwyk w połowie lat 80. (była uzależniona od alkoholu i narkotyków) czy nieudanym małżeństwie z Bruce'em Willisem, z którym rozstała się po 13 latach. Z Ashtonem Kutcherem rozwiodła się w 2013 r. po 8 wspólnie spędzonych latach.

d4dn12d

Demi Moore ma trzy córki z pierwszego małżeństwa: 31-letnią Rumer, 25-letnią Tallulę i 28-letnią Scout. W ostatnich latach można ją było oglądać w serialu "Imperium" i filmie "Corporate Animals". W przyszłym roku pojawi się w serialu science fiction "Brave New World".

Obejrzyj: Sharon Stone udowadnia, że wiek to tylko liczba w PESELU

d4dn12d

Podziel się opinią

Share
d4dn12d
d4dn12d