Trwa ładowanie...
demi moore
Anna Ryta
13-09-2019 17:04

Demi Moore została zgwałcona. Miała tylko 15 lat

Demi Moore napisała książkę "Inside Out", w której rozlicza się z przeszłością. Nie tylko podsumowuje swoje dwa nieudane małżeństwa, ale również opisuje dramaty z dzieciństwa. Traumą, której do dziś nie może zapomnieć, jest gwałt. Miała wtedy zaledwie 15 lat.

Share
Demi Moore została zgwałcona. Miała tylko 15 latŹródło: Getty Images
d4aknlk

Demi Moore to niewątpliwie jedna z największych gwiazd kina hollywoodzkiego lat 90. Aktorka właśnie napisała książkę "Inside Out", w której postanowiła rozliczyć się ze wszystkimi trudnymi wspomnieniami. Niewiele osób jednak wie, że zanim dotarła na szczyt, zaliczyła kilka bolesnych upadków. Niektóre z nich mrożą krew w żyłach. Te najgroźniejsze wydarzyły się, gdy była jeszcze dzieckiem.

ZOBACZ WIDEO: Tajemnicze śmierci gwiazd

Dzieciństwo upłynęło Demi pod znakiem przeprowadzek i ciągłych kłótni, alkoholizmu i przemocy w rodzinie. Aktorka wspomina w książce, że podczas jednej z podróży po Stanach Zjednoczonych została zgwałcona. Miała wtedy zaledwie 15 lat. Długo nie mogła się pozbierać.

d4aknlk

Ale to nie wszystkie dramaty, z jakimi musiała się uporać w dzieciństwie. Do dziś nie może zapomnieć o próbie samobójczej swojej matki.

- Pamiętam, jak swoimi małymi dziecięcymi palcami wyciągałam pigułki z ust mojej mamy, podczas gdy mój ojciec trzymał je otwarte. Mówił mi przez cały czas, co mam robić. (...) Moje dzieciństwo się skończyło - wyznała na łamach "Harper's Baazar".

Później dowiedziała się, że człowiek, do którego całe życie zwracała się "tato", nie jest jej biologicznym ojcem. Gdy Moore miała 18 lat, ojczym popełnił samobójstwo. Wtedy dopiero aktorka postanowiła odciąć się od rodziny. Uważała, że relacje z nimi powoli ją wyniszczają. Przez długie lata nie rozmawiała nawet ze swoją matką. Pogodziły się dopiero, gdy Virginia zachorowała na raka.

Lata spędzone w show-biznesie nie były usłane różami. Mocno odbiło się na jej psychice i zdrowiu. W połowie lat 80. aktorka musiała pójść na odwyk (była uzależniona od alkoholu i narkotyków).

d4aknlk

Kiedy związała się ze sporo młodszym od siebie Ashtonem Kutcherem, zalała ją fala negatywnych komentarzy. Choć sprawiała wrażenie, że nie przejmuje się krytyką pod swoim adresem, bardzo to wszystko przeżywała. Tuż po ślubie z aktorem wyznała, że poroniła. I dopiero po czasie uznała, że "wszystko, co się pojawia w naszym indywidualnym życiu, jest dla nas informacją".

Ostatecznie jej małżeństwo z Kutcherem nie przetrwało. Rozwiodła się z nim w 2013 r. po 8 wspólnie spędzonych latach. Jej wcześniejszy związek z Bruce'em Willisem również się rozpadł. Para rozstała się po 13 latach.

Książka "Inside Out" pojawi się w amerykańskich księgarniach już 24 września 2019 r.

d4aknlk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aknlk
d4aknlk