News
12-07-2018 (09:54)

Doda bawi małe dziecko. Rozczulający widok

Choć potajemny ślub Dody odbył się zaledwie kilka miesięcy temu, to fani już czekają na małą Dorotkę. Teraz takich głosów może być jeszcze więcej, bo artystka udostępniła wideo, na którym bawi dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani są zachwyceni zachowaniem wokalistki.
Fani są zachwyceni zachowaniem wokalistki. (East News, Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER)
WP

Ostatnio w życiu Dody działo się wiele, ale nie oznacza to, że przestała udzielać się w mediach społecznościowych. Najnowszy post na instagramowym profilu artystki to nagranie, na którym na rękach trzyma małą dziewczynkę i śpiewa jej piosenkę "Sign of the Times" Harry’ego Stylesa. Mała jest zachwycona swoją opiekunką, wpatrzona w nią i uśmiechnięta. Widać, że i piosenkarka dobrze czuje się w tego typu sytuacjach – zadowolenie nie schodziło jej z twarzy.

Fanom bardzo spodobało się to, co zaprezentowała im gwiazda. Zachwycają się i wciąż dopytują, kiedy artystka zdecyduje się na własne dziecko. "Ale Ci pięknie z dzieckiem w ramionach", "Do twarzy Ci", czy "Czas na własne dzieciaki. Byłabyś super mamą!" to tylko nieliczne z komentarzy.

WP

Jednak obserwatorzy artystki zachwycają się również jej wykonaniem piosenki Stylesa. I rzeczywiście jest się nad czym rozpływać, bo to nagranie pokazuje jak wielki talent ma Doda. Choć piosenka w jej wykonaniu brzmi delikatnie, to jednak ma swój charakter. Komentarze były jednoznaczne – fani czekają na oficjalny cover.

Oprócz tego warto zwrócić też uwagę na to, jak Rabczewska się prezentuje. Tutaj też nie można jej niczego zarzuć. Wręcz przeciwnie – wygląda jak nastolatka – piękna figura, dziewczęca sukienka, delikatny makijaż podkreślający urodę i włosy spięte w kok.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP