ycipk-3s02cj

Doda komentuje plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie

Dobrze wie, co się dzieje, jeśli upublicznia się swoje małżeństwo. Związki Dody z Majdanem czy Nergalem były rozgrywane medialnie przez wiele miesięcy. Teraz artystka nie pokazuje męża, gdzie tylko się da. To wywołało już sporo plotek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda nie pokazuje już tak często męża. Ma powód.
Doda nie pokazuje już tak często męża. Ma powód. (East News)
ycipk-3s02cj

Doda przyznaje w najnowszym wywiadzie, że małżeństwa popularnych osób rozpadają się tak łatwo, bo są wystawione na widok publiczny. Kto jak kto, ale Doda wie o tym najlepiej. Przed laty rozpisywano się o jej życiu z Radosławem Majdanem, a rozstanie było wielką sensacją. Była też historia z Nergalem, dla którego Doda oddała szpik kostny. Tym gestem poruszyła wielu Polaków i zainicjowała akcję poszerzania bazy dawców szpiku. Nie ma co wspominać o sprawie z Emilem Haiderem, która dalej ciągnie się za artystką...

Zobacz: Dorota Rabczewska o metamorfozie męża: "Zobaczył show biznes od kulis"

ycipk-3s02cj

W kwietniu 2018 r. gruchnęła informacja, że Doda wyszła za mąż. Internauci, dziennikarze i gwiazdy byli w szoku, bo nikt nie wiedział, że Doda ma w ogóle narzeczonego. Artystka udowodniła tym samym, że jak się chce, to można zachować takie sprawy dla siebie. Dodę obsypano gratulacjami i słowami podziwu, że zdołała ukryć wszystko przed opinią publiczną.

Doda i Emil Stępień chętnie pokazywali się na imprezach, nagrywali się w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu Emila nie widać praktycznie w materiałach publikowanych przez Dodę na Instagramie.

To wywołało plotki, że w związku gwiazdy źle się dzieje. Tak, wystarczyło to, że przez chwilę nie nagrywała męża (taka ironia XXI wieku).

Doda w rozmowie z "Party" wyjaśnia:

ycipk-3s02cj

- Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno rozstały się z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną.

Przyznała też: - Im więcej prywatności pokazywałam ludziom, tym mniej zostawało dla mnie i dla mojej relacji z partnerem. Nie chcę już świecenia reflektorami na mój związek.

Doda i Emil pozowali ostatnio razem do zdjęć w marcu tego roku. Trzeba przyznać, że Dodzie za taką decyzję należy się szacunek. Pokazuje, co tak naprawdę jest ważne.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s02cj

ycipk-3s02cj
ycipk-3s02cj