Doda pokazała zdjęcie ze ślubu. Już wiadomo, kto jest jej mężem i jak wyglądała

Piosenkarka ma już za sobą małżeństwo z Radkiem Majdanem. Jednak teraz po raz pierwszy wzięła ślub kościelny. Na fotografii z ceremonii wygląda obłędnie. Ale to nie suknia była tym, na co wszyscy patrzyli...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda wzięła drugi ślub. Jej mężem został Emil Stępień
Doda wzięła drugi ślub. Jej mężem został Emil Stępień (Instagram.com)
WP

Doda tuż po zaślubinach pochwaliła się ujęciem przedstawiającym dwie dłonie z obrączkami. Oznajmiła, że wzięła ślub, ale nie napisała z kim. Kandydat mógł być jeden - Emil Stępień, z którym gwiazda od miesięcy była bardzo blisko; najpierw jako przyjaciółka, później narzeczona, teraz żona. Najnowsze zdjęcie udostępnione przez Dodę rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Piosenkarka napisała: "W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem".

WP

Na zdjęciu widać Dodę ubraną w białą, koronkową suknię ślubną i welon oraz jej drugiego męża w eleganckim garniturze. Jak podoba wam się piosenkarka w ślubnym wydaniu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP