Trwa ładowanie...

Doda odgrywa się na Małgorzacie Rozenek! Pokazała zdjęcie z jej byłym mężem "Oboje przeżyliśmy majdan"

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Doda za sobą nie przepadają. Perfekcyjna Pani Domu nie znosi porównań do byłej żony Radka Majdana i nigdy nie komentuje jego głośnego związku z piosenkarką. Doda postanowiła zrobić Małgosi na złość i wrzuciła do sieci zdjęcie z Jackiem Rozenkiem!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Doda odgrywa się na Małgorzacie Rozenek! Pokazała zdjęcie z jej byłym mężem "Oboje przeżyliśmy majdan"Źródło: ONS.pl
d37kpil

W czasie jednego z ostatnich stołecznych wydarzeń Doda miała okazję do wymiany opinii na temat Gosi Rozenek-Majdan z jej byłym mężem Jackiem Rozenkiem. Na imprezie kalendarza charytatywnego Dorota była główną gwiazdą, ale całość prowadził właśnie Rozenek. Celebrytka nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała tej sytuacji, aby trochę namieszać. Zrobiła sobie zdjęcie z byłym mężem Gosi i zapytała znajomych, jak najlepiej podpisać fotografię. Najlepszą odpowiedź zamieściła na Instagramie.

- Póki co wśród moich znajomych wygrywa następujący podpis owej foteczki: "Oboje przeżyliśmy niezły majdan w swoich życiach, ale jak widać wciąż z perfekcyjnym uśmiechem". Przebijecie? Oczywiście na wesoło - napisała pod zdjęciem Doda (pisownia oryginalna).

Trzeba przyznać, że cała sytuacja rzeczywiście wydaje się nieco zabawna. Ostatnio "Pudelek" skomentował to wydarzenie zawiłym nagłówkiem "Doda bawi się na imprezie z byłym mężem obecnej żony swojego byłego męża". To też byłby adekwatny podpis do zdjęcia piosenkarki. A jakie wy macie propozycje? Myślicie, że Gosia będzie zła na Dodę?

Zobacz też: Szulim straci na zbanowaniu Dody na WOŚP. "Wychodzi na tym bardzo źle"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37kpil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37kpil