Trwa ładowanie...
25-11-2016 15:07

Doda oskarżona o plagiat przez zespół Świetliki: "Załatwmy to polubownie"

Dorota Rabczewska niedawno postanowiła powrócić do zespołu Virgin i swoich rockowych korzeni. Grupa nagrała nowe utwory, w tym piosenkę promującą film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", które zyskują na popularności w sieci. Niestety, jeden z kawałków zdaniem członków zespołu "Świetliki" jest plagiatem.

Doda oskarżona o plagiat przez zespół Świetliki: "Załatwmy to polubownie"Źródło: mwmedia
d8y3swd
d8y3swd

Artyści postanowili poinformować celebrytkę o swoim spostrzeżeniu za pomocą portalu społecznościowego. Na Facebooku opublikowali bowiem oficjalne oświadczenie, w którym wszystko wyjaśnili.

- Pani Dodo! W Pani nowej piosence o wiele mówiącym tytule "SENS" użyła Pani frazy "Nieporządek w Chaosie robisz mi". My dwadzieścia lat temu nagraliśmy piosenkę "Łabądzie" z frazą "Robisz mi nieporządek w chaosie" autorstwa naszego wokalisty, Marcina Świetlickiego. Ciekawa zbieżność. Załatwmy to polubownie. Zamiast kontaktować naszych prawników, poprosimy o sześć kawałków tego tortu, którym częstowała Pani Parę Prezydencką. Jeśli nasza prośba spełniona nie będzie, na pewno jakieś kroki poczynimy, ma to Pani jak w banku - brzmią słowa Marcina Świetlickiego, członka zespołu.

Jak myślicie, Doda odpowie na ich zarzuty, czy zdecyduje się na kolejną rozprawę sądową?

Zobacz także: Doda o udziale w show "Mów mi mistrzu"

Doda ONS.pl
Doda Źródło: ONS.pl
Doda ONS.pl
Doda Źródło: ONS.pl
d8y3swd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8y3swd