Trwa ładowanie...

Doda pokazała zdjęcia sprzed 18 lat. Fani porównują ją do Britney Spears

Doda przygotowała dla swoich fanów niemałą gratkę, pokazując zdjęcia z sesji sprzed lat. Ci zaś zobaczyli w niej... księżniczkę popu.

Share
Doda pokazała zdjęcia sprzed 18 lat. Fani porównują ją do Britney Spears
Źródło: ONS.pl
d21jg7g

Doda swoją karierę w show-biznesie zaczynała blisko 20 lat temu. Piosenkarka od samego początku wyróżniała się wyrazistym wizerunkiem, choć wtedy nie mogła jeszcze pozwolić sobie na zakupy w luksusowych butikach. Dziś z dużym dystansem podchodzi do dawnego wizerunku. Nie wstydzi się starych zdjęć, ale sama chętnie z nich żartuje.

Zobacz wideo: Pokazaliśmy Dodzie jej stare zdjęcia. Reakcja - bezcenna!

Czasami stare zdjęcia służą jej do zrobienia kolejnej niespodzianki fanom. Doda od czasu do czasu publikuje "perełki" ze swoich albumów, oczywiście okraszając je zabawnym komentarzem. Tymczasem zdecydowała się pokazać kilka zdjęć z początku kariery.

d21jg7g

- Jaram się tym, że moje piosenki zdążyły być jeszcze wydane na kasetach. Co prawda tylko pierwsza płyta z 2002 roku. A to sesja zdjęciowa sprzed 18 lat, która znalazła się właśnie na kasetach ...kawał historii – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Fani docenili jej poczucie humoru i nie powstrzymali się od zasypania jej komplementami. Ich uwagę jednak przykuł najbardziej nie ostry wizerunek wokalistki, ale podobieństwo do… innej słynnej piosenkarki.

"Jak młoda Britney", "na trzecim zdjęciu przypominasz mi Britney Spears", "dolny lewy róg - Britney z czasów Stronger", piszą pod zdjęciami. A wy widzicie podobieństwo?

d21jg7g

Podziel się opinią

Share
d21jg7g
d21jg7g