Trwa ładowanie...
Doda

Doda pozbywa się "pamiątki" po Majdanie. Niestety ma ją na przedramieniu

Doda i Majdan byli formalnie małżeństwem mniej więcej trzy lata. Tyle samo czasu zajmuje artystce pozbycie się tatuażu. Głosił on: "kochać Radek". Napis łatwo nie znika.

Share
Doda usuwa tatuaż i nie jest to łatwy zabieg
Doda usuwa tatuaż i nie jest to łatwy zabiegŹródło: AKPA
d3bszlr

Doda i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu w 2005 r. Dwa lata później artystka złożyła pozew o rozwód i mniej więcej po roku oficjalnie przestali być małżeństwem. Wszystko działo się w atmosferze skandalu, bo dawni kochankowie prali swoje brudy w mediach. Doda oskarżała Majdana o wielokrotne zdrady, mówiąc w jednym z wywiadów: "Ciężko było mieć pretensje do jednej dziewczyny, skoro było ich aż tyle, że ciężko zliczyć. To było tak traumatyczne wydarzenie dla mnie jako młodej dziewczyny, że wymazałam je z pamięci". Natomiast Radosław utrzymywał, że Doda założyła mu podsłuch.

To już jednak daleka przeszłość. Oboje są dziś w związkach małżeńskich - Doda z Emilem Stępniem rozwija się w biznesie filmowym; Radosław z Małgorzatą Rozenek-Majdan także ma kilka sprawnie działających biznesów i do tego 3 synów na wychowaniu. Przeszłości nie da się jednak łatwo wymazać. Dosłownie. Doda po byłym mężu ma na skórze pamiątkę, którą w bólach próbuje usunąć. Efekty?

Zobacz: Aktorka "Dziewczyn z Dubaju" ujawnia wstrząsające historie

Doda ma kilka tatuaży, ale to ten na przedramieniu przysparza jej najwięcej bólu. Ma tam wytatuowany napis: "kochać Radek" po hebrajsku, który kilka lat temu próbowała przerobić na słowo "nieśmiertelność" po hindusku.

d3bszlr

Trzy lata temu Doda zaczęła pozbywać się tej pamiątki po związku z Majdanem. Jak wiadomo, usuwanie tatuaży to bolesny zabieg, który trzeba wielokrotnie powtarzać.

- To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli - powiedziała "Super Expressowi".

- To jest ból jak zerwane mięso ze skórą - dodała.

doda Instagram
Źródło: Instagram

Doda o powodach usuwania tatuaży mówiła już jakiś czas temu.

d3bszlr

- Dlaczego podjęłam taką decyzję? Bo osoby, które przyczyniły się do ich powstania nie są godne, by świecić na firmamencie mojego ciała - powiedziała "Faktowi" piosenkarka.

Dodzie udało się usunąć już przynajmniej dwa tatuaże. Dziary były elementem jej wizerunku, który w ostatnim czasie się zmienił. Doda zaczęła rozsądnie i z dystansem podchodzić do show-biznesu i już nie wystawia całego swojego życia prywatnego na sprzedaż.

d3bszlr

Podziel się opinią

Share
d3bszlr
d3bszlr