Trwa ładowanie...
d4ljzor

Doda prowokuje Agnieszkę Woźniak-Starak: "Aga wpadaj! Tu nikt nie ma bana"

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są chyba najbardziej skonfliktowanymi gwiazdami w rodzimym show-biznesie. Piosenkarka znów postanowiła dopiec prezenterce i przypomniała o głośnej bójce w Chorzowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Doda nie przepada za znaną dziennikarką
Doda nie przepada za znaną dziennikarką (ONS.pl)
d4ljzor

Spektakl "Słownik ptaszków polskich", w którym jedną z ról gra Doda, będzie niebawem wystawiany w Chorzowie. Piosenkarka poinformowała o tym wydarzeniu na swoim profilu na Instagramie, ale nie byłaby sobą, gdyby nie pozwoliła sobie na małą uszczypliwość. W końcu Chorzów fanom artystki kojarzy się jednoznacznie. To właśnie tam doszło do starcia Rabczewskiej z Agnieszką Woźniak-Starak. Od czasu pamiętnej bójki Doda nie jest zapraszana do TVN, stacji związanej z prezenterką.

"26 lutego gramy z teatrem w Chorzowie! Aga! Wpadaj tu nikt nie ma bana na wejściu" - napisała ironiczne Doda.

Przypomnijmy, że do skandalu z udziałem celebrytek doszło w Chorzowie podczas gali Niegrzeczni 2014. Według słów prezenterki, to piosenkarka napadła na nią w łazience i dotkliwie pobiła. W jednym z odcinków "Dzień Dobry TVN" wyjaśniła, że "została złapana za głowę i przewrócona na podłogę".

d4ljzor

Rabczewska twierdziła natomiast, że o żadnym użyciu siły nie było mowy. Woźniak-Starak skierowała sprawę do sądu, ale po trwającym dwa i pół roku procesie w sprawie o naruszenie nietykalności osobistej, wokalistka została uniewinniona.

Myślicie, że Agnieszka odpowie na tę zaczepkę?

Zobacz też: Szulim straci na zbanowaniu Dody na WOŚP. "Wychodzi na tym bardzo źle"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor