Trwa ładowanie...
d1r1ww4

Doda przesuwa koncerty. Opublikowała specjalny komunikat

Artyści i organizatorzy planowanych w najbliższym czasie wydarzeń stosują się do zarządzenia o odwołaniu imprez masowych. O przesunięciu terminów występów poinformowała także Doda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda przesuwa koncerty
Doda przesuwa koncerty (ONS.pl)
d1r1ww4

W mediach pojawia się coraz więcej informacji o koronawirusie. Władze w obliczu kolejnych potwierdzonych przypadków zarażenia podejmują stanowcze kroki w kwestii bezpieczeństwa. Ministerstwo Zdrowia rekomenduje przełożenie lub odwołanie imprez masowych.

Do zaleceń zastosowało się sporo samorządowców, odwołując imprezy masowe i większe wydarzenia kulturalne i sportowe w poszczególnych miastach. Organizatorzy imprez i co większych koncertów zaś odwołują lub przekładają planowane w najbliższym czasie wydarzenia na inny termin.

Zobacz wideo: Doda zapowiada kolejną płytę. "Będzie do czego potańczyć"

Z koncertowania zrezygnowało także sporo artystów, dopóki sytuacja nie zostanie w pełni opanowana. Wśród nich znalazły się m.in. Agnieszka Chylińska i Ewa Farna, a lista się wydłuża. O przesunięciu swoich występów poinformowała także Doda.

"Sytuacja z najbliższymi koncertami wygląda następująco: Szczecin - termin odwołany i przestawiony na 21.10.2020. Poznań - termin odwołany i przestawiony na jesień 2020. Wszystkie zakupione bilety nie tracą ważności", napisała na swoim profilu na Instagramie.

d1r1ww4

W poście znalazła się także bardziej optymistyczna wiadomość dla fanów. Najbliższe kameralne spotkanie z piosenkarką pozostaje bez zmian. "Oleśnica - GRAMY I NA MAXXXA się cieszę , że to mała sala. Do zobaczenia", dodała Doda.

Najnowsze informacje na temat koronawirusa w Polsce. Dowiedz się więcej

d1r1ww4

Podziel się opinią

Share

d1r1ww4

d1r1ww4