Trwa ładowanie...

Ewa Farna odwołuje koncerty. Fani licznie komentują

Ewa Farna miała zaplanowane koncerty w Polsce i w Czechach. Wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że część występów nie odbędzie się.

Ewa Farna odwołuje koncerty. Fani licznie komentująŹródło: Youtube.com
d2gwmoj

W mediach pojawia się coraz więcej informacji o koronawirusie. Władze podejmują też stanowcze kroki. Ministerstwo Zdrowia rekomenduje przełożenie lub odwołanie imprez masowych. Dlatego wielu artystów rezygnuje z koncertowania dopóki sytuacja nie zostanie w pełni opanowana.

Ewa Farna jest jedną z gwiazd, która odwołuje swoje koncerty w Polsce i w Czechach.

ZOBACZ: Ciężarna Farna chałturzy na targach urody

- Na razie jest zakaz imprez na ponad 100 osób! Zamknięte szkoły. Nie wiemy jednak do kiedy, może się okazać, że koncerty za dwa tygodniu już się odbędą, ale może też nie. Zostawili całą branżę (nie tylko naszą) z dużym pytajnikiem. Będziemy was informowali - napisała na Instagramie.

d2gwmoj

Wokalistka w jednym z komentarzy napisała również, że rozdanie Fryderyków najprawdopodobniej odbędzie się bez publiczności.

"Szkoda tych Fryderyków, ale zdrowie najważniejsze",
"Wszystkiego zakazują, wszystko odwołują",
"Najważniejsze, żebyśmy byli zdrowi".

Ewa Farna nie jest w stanie określić fanom, które koncerty odbędą się na pewno, a które zostaną przełożone lub całkowicie odwołane. Pezet, Organek i wielu innych polskich artystów także zdecydowało o przełożeniu występów.

d2gwmoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwmoj