Trwa ładowanie...
d3r05h6

Ewa Farna odwołuje koncerty. Fani licznie komentują

Ewa Farna miała zaplanowane koncerty w Polsce i w Czechach. Wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że część występów nie odbędzie się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (Youtube.com)
d3r05h6

W mediach pojawia się coraz więcej informacji o koronawirusie. Władze podejmują też stanowcze kroki. Ministerstwo Zdrowia rekomenduje przełożenie lub odwołanie imprez masowych. Dlatego wielu artystów rezygnuje z koncertowania dopóki sytuacja nie zostanie w pełni opanowana.

Ewa Farna jest jedną z gwiazd, która odwołuje swoje koncerty w Polsce i w Czechach.

ZOBACZ: Ciężarna Farna chałturzy na targach urody

- Na razie jest zakaz imprez na ponad 100 osób! Zamknięte szkoły. Nie wiemy jednak do kiedy, może się okazać, że koncerty za dwa tygodniu już się odbędą, ale może też nie. Zostawili całą branżę (nie tylko naszą) z dużym pytajnikiem. Będziemy was informowali - napisała na Instagramie.

d3r05h6

Wokalistka w jednym z komentarzy napisała również, że rozdanie Fryderyków najprawdopodobniej odbędzie się bez publiczności.

Przeczytaj: Ewa Farna pokazała piękne zdjęcie z mężem. Zamieściła romantyczny wpis

"Szkoda tych Fryderyków, ale zdrowie najważniejsze",
"Wszystkiego zakazują, wszystko odwołują",
"Najważniejsze, żebyśmy byli zdrowi".

Ewa Farna nie jest w stanie określić fanom, które koncerty odbędą się na pewno, a które zostaną przełożone lub całkowicie odwołane. Pezet, Organek i wielu innych polskich artystów także zdecydowało o przełożeniu występów.

d3r05h6

Podziel się opinią

Share

d3r05h6

d3r05h6