Trwa ładowanie...

Doda zagra przed Guns N' Roses. Wokalistka ma wiadomość dla fanów zespołu

Informacja, że zespół Virgin z Dodą na wokalu wystąpi przed Guns N'Roses podczas koncertu w Gdańsku, wywoła mieszane reakcję. Doda nagrała wideo z wiadomością dla fanów swojej grupy i GN'R.
Share
Doda
DodaŹródło: Instagram.com
d3ga36p

- W imieniu swoim i zespołu Virgin bardzo serdecznie zapraszam wszystkich fanów Guns N' Roses - my też się do nich zaliczamy - na najlepszy koncert w dziejach - mówi gwiazda. - My przed nimi zagramy secik. Nie mogę się was doczekać pod sceną. Wspierajcie nas i razem wspierajmy Gunsów.

Koncert odbędzie się 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. W roli supportu pojawi się również Killing Joke.

d3ga36p

Zespół Virgin pojawił się na naszej scenie muzycznej 17 lat temu, zagrał na wszystkich znaczących festiwalach, zdobywając ponad 70 prestiżowych nagród, a co najważniejsze na zawsze zapisał się w historii polskiej muzyki. W 2016 roku, po 10 latach milczenia liderka grupy - Dorota "Doda" Rabczewska oraz założyciel Virgin - Tomasz Lubert, postanowili reaktywować zespół. Premiera czwartego albumu Virgin pt. "Choni" miała miejsce w listopadzie 2016 roku. Płytę promował klip do utworu "Kopiuj-wklej", który już pokrył się złotem.

Doda Instagram.com
DodaŹródło: Instagram.com
Doda ONS.pl
DodaŹródło: ONS.pl
d3ga36p

Podziel się opinią

Share
d3ga36p
d3ga36p