Trwa ładowanie...
d6vogt3

Doda zdecydowała się na przerwę w karierze. Pracuje nad ważnym projektem

Doda poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że postanowiła zawiesić karierę muzyczną. Gwiazda ma poważne plany na najbliższą przyszłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zdecydowała się na przerwę w karierze. Pracuje nad ważnym projektem
Doda zdecydowała się na przerwę w karierze. Pracuje nad ważnym projektem (ONS.pl)
d6vogt3

Doda nie ma zbyt dobrych wieści dla swoich fanów. Gwiazda ogłosiła, że w marcu zagra ostatnie koncerty, po czym zamierza zawiesić karierę muzyczną.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ma poważne problemy zdrowotne. "Znów to samo"

"Kochani, marzec to ostatni miesiąc moich koncertów przed przerwą w karierze. Kiedy wrócę? Nie wiem. Ale wiem jedno - marzec zapowiada się wspaniale i nie może Was zabraknąć, bo chcę zapamiętać te chwile na kolejne długie miesiące bez sceny. Już tęsknię" - napisała Rabczewska na swoim profilu na Instagramie.

Internautów ciekawiła przyczyna odwołania koncertów. W komentarzach pod postem sugerowali, że chodzi o chorobę lub ciążę.

d6vogt3

"A to nie to samo?" - odpisała żartobliwe Doda.

Na tę chwilę nie wiadomo, jak długo miałaby potrwać ta przerwa od występów, co wywołuje niepokój wśród najbardziej zagorzałych fanów. Wokalistka ujawniła również swoje plany na przyszłość. Zamierza poświęcić najbliższe miesiące na pracę nad filmem.

Doda wraz z Marysią Sadowską podjęła się ekranizacji książki "Dziewczyny z Dubaju" Piotra Krysiaka, która opowiada o aferze dubajskiej z 2015 r. Sytuacja dotyczyła zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami.

d6vogt3

Podziel się opinią

Share

d6vogt3

d6vogt3