Trwa ładowanie...

Doda zdradza, jak Steczkowska naprawdę zareagowała na przegraną w preselekcjach. Wymowne słowa

Justyna Steczkowska była jedną z kandydatek ubiegających się o reprezentowanie Polski na tegorocznej Eurowizji. Ostatecznie gwiazda przegrała z Luną. Doda zdradziła, jak Steczkowska zareagowała na informacje o porażce.

Justyna Steczkowska w towarzystwie DodyJustyna Steczkowska w towarzystwie DodyŹródło: AKPA
d4kh54s
d4kh54s

Tegoroczne preselekcje do Eurowizji wywołały mnóstwo emocji. Ostatecznie 19 lutego oficjalnie ogłoszono, że to właśnie Luna poleci w maju do Szwecji, by reprezentować nasz kraj podczas zmagań konkursowych.

Jestem niesamowicie wzruszona. Muszę przyznać, że do ostatniej chwili się nie spodziewałam. To było ogromne moje marzenie, żeby pojechać na Eurowizję. (...) To jest jak sen. Czuję ogromne wyróżnienie i taką nobilitację. Mam nadzieję, że uda mi się wypełnić tę misję jak najpiękniej - mówiła 25-latka w "Pytaniu na Śniadanie".

Duda rozmawiała z Justyną Steczkowską po ogłoszeniu wyników preselekcji

Jedną z faworytek tegorocznych preselekcji była Justyna Steczkowska z utworem "Witch-er Tarohoro". Finalnie jednak w wyniku obrad jury Luna pokonała ją o zaledwie jeden punkt. Wielu fanów 51-latki nie kryło zaskoczenia i oburzenia, bowiem ich zdaniem to właśnie Steczkowska powinna pojechać na prestiżowy konkurs piosenki. A co na to sama zainteresowana? W rozmowie z "Party" Doda opowiedziała o reakcji Steczkowskiej na porażkę w eliminacjach. Artystka zadzwoniła do niej zaraz po ogłoszeniu wyników.

d4kh54s

Rozmawiałam z Justyną. Powiedziałam, żeby jej nie było przykro, bo było jej - nie dziwię się, bo włożyła dużo serca w ten projekt i tę piosenkę. Żeby potraktowała to bardziej jako rodzaj satysfakcji, że wiedząc, że dostanie bardzo dużo maksymalnej liczby punktów od innych osób. Mając jakieś tam inne plany, bo mieli inne plany z Luną niż z nią, chcieli się zabezpieczyć już na sto procent - zdradziła Doda.

Nie każdy o tym pamięta, ale Luna współpracowała w przeszłości z Justyną Steczkowską. Kilka lat temu obie panie wspólnie nagrały utwór "Nie mój sen".

Doda i Justyna Steczkowska AKPA
Doda i Justyna Steczkowska Źródło: AKPA
Luna AKPA
LunaŹródło: AKPA
Doda i Justyna Steczkowska AKPA
Doda i Justyna Steczkowska Źródło: AKPA
d4kh54s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kh54s