Trwa ładowanie...
d1jgst7

Doda zrobiła sobie sesję w ogrodzie. Odsłania coraz więcej

Kolejna sesja zdjęciowa Dody. Tym razem postawiła na skąpe szorty i top.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (Instagram.com)
d1jgst7

Odkąd pandemia koronawirusa zaczęła rozwijać się w Polsce, Doda apelowała do swoich fanów o ostrożność. Wokalistka w mediach społecznościowych przekazywała też najświeższe informacje dotyczące nowych ustaleń rządu tak, aby jej wielbiciele byli na bieżąco i dbali o siebie oraz innych.

Już od miesiąca Doda przebywa w izolacji w swoim warszawskim apartamencie. W mediach społecznościowych dzieli się tym, co robi podczas przymusowego wolnego.

Okazuje się, że wokalistka bardzo chętnie robi sobie sesje zdjęciowe. W wielkanocny poniedziałek opublikowała efekty jednej z nich. Prawdopodobnie autorem fotek jest mąż piosenkarki, Emil Stępień.

d1jgst7

ZOBACZ: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

- 30 dzień kwarantanny - napisała pod postem.

Na zdjęciach możemy oglądać Dodę w letnim zestawie - szorty i top w kwiaty - w który wygina się na łonie natury. Przy okazji zaprezentowała fanom szczupłą, wytrenowaną sylwetkę.

d1jgst7

Przeczytaj: Doda zrobiła sobie sesję w ogrodzie. Prawdopodobnie najlepszą w swojej karierze

"Jesteś jak wino. Nigdy nie wyglądałaś lepiej" - napisała jedna z obserwatorek.
"Świetna figura",
"Talia osy",
"Czy ta dziewczyna ze zdjęcia ma już 18 lat?".

Fani chętnie komplementują swoją idolkę. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1jgst7

Podziel się opinią

Share

d1jgst7

d1jgst7