Trwa ładowanie...
d454kag

Dodatkowa pula biletów na koncert A-ha!

Listopadowy koncert zespołu A-ha jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce! Bilety zostały wykupione niemal natychmiast po ogłoszeniu przyjazdu norweskiej formacji do naszego kraju. Teraz do sprzedaży trafia jednak dodatkowa pula wejściówek! Nie ma ich dużo, więc warto pospieszyć się z zakupem.
Share
Kultowy zespół rozpoczynał karierę w Norwegii
Kultowy zespół rozpoczynał karierę w NorwegiiŹródło: Materiały prasowe
d454kag

Koncert w hali COS Torwar Warszawa będzie niezwykłą, sentymentalną podróżą do lat 80.! W stolicy grupa zagra pod szyldem "A-ha play hunting high and low live”. Usłyszymy zatem materiał z debiutanckiego albumu czyli m.in. takie hity jak: "Take On Me”, "The Sun Always Shines on T.V.” czy tytułowy "Hounting High And Low”.

Bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane w zawrotnym tempie, a zainteresowanie koncertem przebiło wszelkie oczekiwania. - Niemal każdego dnia otrzymywaliśmy kilka telefonów i wiadomości z najważniejszym pytaniem: "Czy bilety na A-ha są jeszcze dostępne?”.

Zobacz też: Ich utwór "Take on me" znają wszyscy. Zespół A-ha odwiedzi Polskę

d454kag

Wspólnie z managementem grupy podjęliśmy rozmowy dotyczące wpuszczenia dodatkowych wejściówek na koncert. I udało się! Do sprzedaży trafia właśnie dodatkowa pula biletów, trzeba jednak mieć na uwadze, że są to wejściówki z ograniczoną widocznością – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.

Występ "A-ha play hunting high and low live” odbędzie się18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety z ograniczoną widocznością można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag