Trwa ładowanie...
da2kjgh

Dom Julii Roberts na sprzedaż. Cena? Ponad 8 mln dolarów

Wyjątkowa posiadłość, która należała do Julii Roberts kilka miesięcy temu trafiła na sprzedaż. To łakomy kąsek dla miłośników luksusu. Oczywiście, jeśli dysponują odpowiednią sumą pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dom Julii Roberts jest na sprzedaż
Dom Julii Roberts jest na sprzedaż (Getty Images)
da2kjgh

Marzący o zakupie luksusowych posiadłości mają w czym wybierać. Raz po raz na rynku pojawiają się nieruchomości, które należały do gwiazd lub wysoko postawionych osobistości. Niedawno media obiegła informacja o tym, że na rynek trafiła bajeczna posiadłość, w której mieszkali Jennifer Aniston i Brad Pitt.

Jak się okazuje, zainteresowani kupnem luksusowej posiadłości mogą trafić na kolejny łakomy kąsek. Amerykańska prasa podaje, że na sprzedaż trafił stuletni dom Julii Roberts w San Francisco. Wyjątkowa posiadłość w wiktoriańskim stylu została wystawiona za 8,3 mln dolarów, wynika z informacji "Los Angeles Times".

Zobacz wideo: Z wizytą w mieszkaniu aktorki Olgi Kalickiej

Nieruchomość jest na rynku od kilku miesięcy. Jak wynika z informacji serwisu "Page Six", początkowo (w maju) została wystawiona za 10,25 mln. Z czasem jej cena spadła – we wrześniu wynosiła 9,65 mln. Teraz jest jeszcze niższa.

Pięciopiętrowy dom składa się z m.in. pięciu sypialni i czterech komfortowych łazienek, podwójnego garażu i winniczki. Gazeta dotarła do zdjęć posiadłości. Możecie znaleźć je powyżej, robią wrażenie!

da2kjgh

Podziel się opinią

Share

da2kjgh

da2kjgh