Trwa ładowanie...
d2u2e86

Dominika Gawęda ścięła włosy. Zobaczcie jej nową fryzurę

Dominika Gawęda znana jest ze swojego uwielbienia do kombinowania z wizerunkiem. Już lata temu szokowała strojami i niecodziennymi nakryciami głowy. Teraz nieco się uspokoiła, a jej nowe uczesanie to najlepszy dowód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Gawęda lubi zmieniać wizerunek
Dominika Gawęda lubi zmieniać wizerunek (ONS.pl)
d2u2e86

Dominika Gawęda na instagramowym profilu zespołu Blue Cafe pochwaliła się zdjęciem z metamorfozy. Do niedawna piosenkarka miała długie włosy w ciemnobrązowym kolorze. Teraz postanowiła je jeszcze przyciemnić i znacznie skrócić. Efekt jest naprawdę dobry. Niemal czarna, krótsza fryzura pasuje do Gawędy, choć jest bardzo klasyczna. Ale też w tym tkwi jej urok - nic nie odciąga uwagi od oryginalnych ubrań, które wokalistka nadal lubi.

Dominika Gawęda przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów

Gawęda w nowym wydaniu pokazała się na jednej z imprez. Na czerwonym dywanie stawiła się ubrana w biały garnitur. Brzmi formalnie? Nic bardziej mylnego. Marynarka uratowała stylizację - dzięki "pierzastemu" rękawowi nie było nudy. Do tego Gawęda dobrała szpilki i niewielką torebkę.

Dominika w show-biznesie działa od lat - w tym czasie wielokrotnie zmieniała uczesanie. Gdy wkraczała do show-biznesu, miała długie, naturalnie ciemne włosy. Przeszła etapy z rudościami (taki kolor włosów miała, gdy brała ślub) i najróżniejszymi odcieniami blondu. Jak Gawęda podoba wam się teraz?

d2u2e86
Dominika Gawęda ONS.pl
Dominika Gawęda (ONS.pl)
Dominika Gawęda ONS.pl
Dominika Gawęda (ONS.pl)
Dominika Gawęda ONS.pl
Dominika Gawęda (ONS.pl)
d2u2e86

Podziel się opinią

Share
d2u2e86
d2u2e86