Trwa ładowanie...
ycipk-3dx2dq

Dominika Gwit myśli o dziecku. "Chcemy być rodzicami"

Dominika Gwit niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Teraz zdradza, że chciałaby zostać matką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Gwit niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu
Dominika Gwit niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu (East News, Fot: TRICOLORS)
ycipk-3dx2dq

Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się na romantyczny weekend do Mikołajek. Niedawno przeprowadzili się do własnego mieszkania w Warszawie i są z tego powodu bardzo szczęśliwi.

- To nasze miejsce na ziemi, tam jesteśmy szczęśliwi – powiedziała Gwit w rozmowie z "Rewią".

Zobacz także: Gwit o macierzyństwie: "Nie czuję presji"

ycipk-3dx2dq

Wydawałoby się, że kolejnym krokiem będzie potomek. "Rewia" zapytała o to aktorkę:

- Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo – odpowiedziała Dominika Gwit.

Aktorka jest bardzo szczęśliwa ze swoim mężem. Poznali się w 2016 roku po spektaklu, w którym grała. Szybko się w sobie zakochali. Mieli podobne doświadczenia. Dominika zmagała się z otyłością. Gdy w 2014 roku schudła 50 kg, była nieszczęśliwa, bo jak mówi, stała się "niewolnikiem swojej diety". Dlatego szybko wróciła do swojej poprzedniej wagi. Dunaszewski też wcześniej sporo schudł. Udało mu się utrzymać niską wagę i wystartował w maratonie. Dziś wspiera swoją żonę na każdym kroku.

ycipk-3dx2dq
East News
Podziel się

- Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, dramatycznej walki z nadwagą, zmiany sposobu myślenia o sobie i swoim ciele, pewnie nasz związek by się nie udał – wyznała Gwit w wywiadzie – Po ślubie poczuliśmy się rodziną, mężem i żoną. Nasi najbliżsi polubili się i w pełni zaakceptowali. Relacje z Wojtkiem wciąż są takie same. Zawsze się szanowaliśmy i chcemy spędzać razem jak najwięcej czasu. Bardzo się kochamy.

Nadwaga u Dominiki Gwit w dużej mierze wynika z choroby. Zdiagnozowano u niej zespół metaboliczny, insulinooporność i chorobę tarczycy: - Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa - powiedziała gwiazda w wywiadzie. Prawdopodobnie zanim zajdzie w ciążę, będzie musiała podreperować zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

ycipk-3dx2dq

Gwit nie obawia się, że ciąża i macierzyństwo mogłoby zagrozić jej karierze: - Nie obawiam się tego. Życie znajdzie na to najlepszą receptę – powiedziała.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3dx2dq

ycipk-3dx2dq
ycipk-3dx2dq