Trwa ładowanie...
ycipk-1jihfg

Dominika Ostałowska nie czuje się doskonała. "Dążenie do ideału potrafi męczące"

Dominika Ostałowska zdobyła się ostatnio na bardzo szczere wyznanie. Dzisiaj nie dąży już do perfekcjonizmu i doskonałości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Ostałowska
Dominika Ostałowska (newspix.pl)
ycipk-1jihfg

Dominikę Ostałowską kojarzymy głównie z "M jak Miłość". Aktorka od lat gra w tasiemcu sędzinę Martę. I choć częściej widzimy ją na teatralnych deskach, niż w telewizji, to od zawsze niezmiennie budzi zainteresowanie mediów.

ZOBACZ TAKŻE: Ostałowska potwierdza: "Wracam do "M jak miłość"

ycipk-1jihfg

Dominika Ostałowska wyznała ostatnio, że bycie perfekcyjną osobą to już dla niej przeszłość. Aktorka nie ma zamiaru dłużej zatrważać się kwestiami, na które nie ma wpływu.

- Kiedyś zaliczałam się do ludzi, którzy chcą za wszelką cenę mieć wszystko uporządkowane i poukładane - powiedziała "Rewii" Ostałowska.

Aktorka nie kryła także, że musiała na poważnie przemyśleć swoje życie. Negatywne myśli odsunęła na bok.

ycipk-1jihfg

- Na szczęścia w którymś momencie zrozumiałam, że nieustane dążenie do ideału i doskonałości potrafi być bardzo uciążliwe i męczące - wyznała dalej tygodnikowi.

Marta z "M jak Miłość" liczy teraz na lepsze jutro i co więcej, pozwala sobie na spontaniczność. Nie przeszkadza jej nawet życie na walizkach.

- Częśte wyjazdy są dla mnie rodzajem terapii. I nawet jeśli zapomnę czegoś spakować, nie panikuję i nie jestem, tak jak kiedyś, zła na siebie - wyznaje Dominika w "Rewii".

ycipk-1jihfg

A wy jesteście perfekcjonistami?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1jihfg

ycipk-1jihfg
ycipk-1jihfg