Trwa ładowanie...

Dominika Tajner na celowniku prokuratury. Zwróciła się do fanów

Dominika Tajner usłyszała prokuratorskie zarzuty dotyczące wyłudzenie miliona złotych od SKOK Wołomin. "Czuję się ofiarą wplątaną w nieczystą sytuację. Proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska" – pisała w mediach społecznościowych. Teraz zwróciła się do życzliwych jej ludzi.

Dominika Tajner na celowniku prokuratury. Zwróciła się do fanówŹródło: ONS.pl
duob4n1
duob4n1

Rankiem 28. listopada media obiegła wieść, że Dominika Tajner rzekomo wyłudziła milion złotych i musiała się zjawić w prokuraturze. "Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). (…) Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie" pisała była żona Michała Wiśniewskiego w oświadczeniu na Facebooku.

Obejrzyj: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Pod jej wpisem w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tajner ma po swojej stronie wielu internautów, którzy nie wierzą w jej winę i życzą jej powodzenia. To właśnie do nich celebrytka skierowała zdjęcie na InstaStories z napisem:

"Dziękuję kochani za wsparcie. Jesteście cudowni".

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Dominika Tajner usłyszała zarzuty od prokuratury

- W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione celebrytce - Dominice Tajner - zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych - powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

duob4n1

Dominika Tajner miała nie przyznać się do zarzucanych czynów. "Odmówiła też składania wyjaśnień" - dodał prokurator w rozmowie z PAP. Poza tym według śledczych Dominika Tajner we wrześniu 2013 roku "ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów".

Prokurator podał, że pracownicy SKOK Wołomin zostali również wprowadzeni w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został faktycznie udzielony.

- Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych - wyznał w rozmowie z PAP Saduś.

duob4n1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duob4n1