Trwa ładowanie...
da3l9by

Dominika Tajner nie wiedziała, że Wiśniewski weźmie z nią rozwód. Trudno im będzie pozbyć się tatuaży z imionami

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski od kilku miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Niedawno gwiazdor wniósł pozew o rozwód. Jeszcze tydzień temu nic nie wskazywało, że mają się rozstać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się (East News, Fot: East News)
da3l9by

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało ich wspólnych zdjęć.

Gwiazdor ma już za sobą trzy burzliwe małżeństwa, a od 6 lat lat jest mężem Dominiki Tajner. Nikt nie przypuszczał, że kolejna kobieta otrzyma od niego pozew rozwodowy.

ZOBACZ TAKŻE: Wiśniewski wspomina swoje "royal wedding": "Mandaryna była miłością mojego życia"

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Uczestniczka show upadła podczas pierwszych tanecznych kroków u boku Wojciecha Jeschke. Mimo porażki na parkiecie, nie załamała się. W show Polsatu mógł wziąć udział również Michał Wiśniewski, ale w ostatniej chwili zrezygnował.

da3l9by

Jeszcze kilka dni temu zakochani nabijali się z plotek o domniemanym romansie Tajner z jej tanecznym partnerem. "Zabawne" wideo, które wrzucili do sieci miało być odpowiedzią na rzekomą zazdrość Wiśniewskiego o Jeschke.

Po obejrzeniu filmiku trudno nam uwierzyć, że zaledwie 6 dni po jego opublikowaniu żarty się skończyły.

- Jest dwóch braci Jeschke, Wojtek i Jacek - rzuciła Dominika.

- A sypiasz z nimi? - dopytywał Wiśniewski.

Para jeszcze przez kilka minut próbowała żartować z niewygodnego tematu, ale nie zachowywali się do końca naturalnie. Pokazali nawet do kamery tatuaże ze swoimi imionami. Nabijając się z plotek, mówili o tym, co z nimi zrobią po rozstaniu.

da3l9by

- Ja swój zamienię na "Dominikana"

- A ja dorysuje obok św. Michała.

   screen

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń.

Wygląda na to, że kontrowersyjny wokalista nie odnalazł szczęścia u boku Dominiki. Para wkrótce weźmie rozwód.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by