Trwa ładowanie...

Dominika Tajner o nowym partnerze. Wspierał ją, gdy rozwodziła się z Michałem Wiśniewskim

Od pewnego czasu Dominika Tajner spotyka się z nowym partnerem. Okazuje się, że tajemniczy 62-latek wspierał byłą żonę Michała Wiśniewskiego, gdy wokalista złożył papiery rozwodowe.

Share
Dominika Tajner o nowym partnerze. Wspierał ją, gdy rozwodziła się z Michałem Wiśniewskim
Dominika Tajner o nowym partnerze. Wspierał ją, gdy rozwodziła się z Michałem WiśniewskimŹródło: AKPA
dedkgy9

Dominika Tajner długo nie rozpaczała po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Choć początkowo nie chciała wierzyć, że jej małżeństwo z liderem Ich Troje dobiegło końca, po pewnym czasie pogodziła się z tą myślą. Rozprawa rozwodowa trwała zaledwie kilkanaście minut. Obyło się bez publicznego prania brudów i wzajemnych oskarżeń. Tajner nie zamierzała atakować byłego męża, nawet gdy dowiedziała się, że ten układa już sobie życie u boku nowej partnerki.

Po rozstaniu z Wiśniewskim Tajner długo próbowała ułożyć swoje życie na nowo. Pod koniec 2019 r. zaczęła spotykać się z biznesmenem z Warszawy. Ich relacja była poukładana, a jej partner zaczął u niej pomieszkiwać. Niestety, sielanka bardzo szybko się skończyła. Kobieta nie zamierzała jednak tracić nadziei, a jej cierpliwość finalnie popłaciła. Gwiazda spotkała mężczyznę, przy którym czuje się szczęśliwa. 

dedkgy9

Jak się okazuje, tajemniczy 62-latek był już przy Dominice Tajner od samego początku, gdy ta przechodziła przez trudny rozwód z Michałem Wiśniewskim.

 - Demetrisa poznałam dwa lata temu. Na początku nasza relacja miała charakter zdecydowanie przyjacielski. To od niego słyszałam, że muszę przepracować bolesne rozstanie, przeżyć tę żałobę i dopiero wówczas znaleźć w sobie gotowość do nowej relacji. (...) Wykazał się cierpliwością, dając mi czas i przestrzeń, bym znów mogła się otworzyć - wyznała Tajner.

Michał Wiśniewski nie utrzymuje kontaktu tylko z jedną byłą żoną. Dlaczego?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dedkgy9

Podziel się opinią

Share
dedkgy9
dedkgy9