Trwa ładowanie...

Dominika Tajner skomentowała narodziny brata

Dominika Tajner w wieku 40 lat została siostrą. Zdradziła, jak czuje się w tej sytuacji.

Share
Dominika Tajner skomentowała narodziny brata
Źródło: ONS.pl
d33t1t1

Dominika Tajner jest córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera Adama Małysza, Apoloniusza Tajnera. W 2014 r. rodzice Dominiki rozwiedli się. Również córka nie miała szczęścia w małżeństwie. Niedawno rozstała się z Michałem Wiśniewskim.

65-letni Apoloniusz Tajner jest dziadkiem dwójki 13-letnich wnuków. Postanowił jednak sam zadbać o powiększenie rodziny. Niedawno na świat przyszedł jego syn Leopold Apoloniusz. Jest owocem związku z 29-letnią Izabelą Podolec.

Zobacz: Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

Wielu zastanawiało się, jak na plany prokreacyjne działacza sportowego reagują jego dorosłe dzieci. W końcu Dominika Tajner sama jest już matką. Jednak celebrytka nie ma nic przeciwko zyskaniu rodzeństwa.

- Ja siostrą jestem od 36 lat, z tą różnicą, że teraz mam dwóch braci. Młody jest równie uroczy jak ten starszy, chociaż ze starszym, póki co, łatwiej jest mi się porozumieć - zażartowała Dominika w rozmowie z “Party”.

Starszy syn Tajnera Tomisław jest skoczkiem narciarskim. Rodzinną tradycję kontynuuje też jego córka.

d33t1t1

Podziel się opinią

Share
d33t1t1
d33t1t1