Trwa ładowanie...
d12iadh

Dominika Tajner-Wiśniewska pożegnała Konrada Gacę. "Na zawsze będziesz w moim sercu"

Konrad Gaca, twórca znanej diety i popularny trener gwiazd zmarł w czwartek nad ranem w swoim domu pod Lublinem. W sieci żegnają go przyjaciele, w tym Dominika Tajner-Wiśniewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska
Dominika Tajner-Wiśniewska (ONS.pl)
d12iadh

Niespodziewane odejście trenera poruszyło jego fanów i przyjaciół. Na razie nie wiadomo zbyt wiele w sprawie przyczyn śmierci Gacy. Jego przyjaciel domyśla się jednak, co mogło stać się z 42-latkiem: - Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże – przypuszczał w rozmowie z Wirtualną Polską wspólnik Gacy, Marcin Gogłoza. Sprawą jego śmierci zajmuje się prokuratura. Na razie wykluczono udział osób trzecich.

W sieci nie brakuje ciepłych wspomnień o Gacy. - To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił – mówił WP Gwiazdy Mariusz Pudzianowski. Konrada Gacę żegna także Dominika Tajner-Wiśniewska. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie trenera i napisała o nim kilka wzruszających słów. - Nie mówię żegnaj, lecz do widzenia... Zbyt wcześnie nas opuściłeś... Na zawsze będziesz w moim sercu... – pożegnała przyjaciela.

d12iadh

Podziel się opinią

Share

d12iadh

d12iadh