Trwa ładowanie...

Dominika Tajner-Wiśniewska zmienia nazwisko. Michał będzie niepocieszony

Chociaż nie mają jeszcze rozwodu, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozstali się na dobre. Nie mieszkają razem, czekają na rozprawę i oboje usunęli wątpliwej urody tatuaże, które kiedyś zrobili sobie jak para zakochanych czterdziestoletnich nastolatków. Teraz Dominika zapowiada, że pozbędzie się nazwiska Wiśni.

Share
Dominika Tajner-Wiśniewska zmienia nazwisko. Michał będzie niepocieszonyŹródło: ONS.pl
d29wmwr

Dominika funkcjonuje jeszcze w polskim show-biznesie jako żona Michała. Udziela wywiadów o powodach rozpadu ich małżeństwa, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że wpadła w depresję, której jej małżonek nie udźwignął. Z resztą trudny charakter lidera Ich Troje nigdy nie był dla nikogo tajemnicą Rozwód z czwartą żoną od początku był tylko kwestią czasu.

Teraz Dominika w rozmowie z Faktem zapowiada:

d29wmwr

- Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi.

Co na to Wiśniewski? - Stwierdził, że byłoby mu miło, gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowała, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - dodała.

Małżonkowie zajęli się także kolejnym symbolem swojego małżeństwa. Oboje pousuwali tatuaże ze swoimi imionami. Michał Wiśniewski swój przykrył kolejnym tatuażem, a Dominika próbuje usunąć swój laserowo.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook

Niech ta historia będzie przestrogą dla każdego, kto zdecyduje się na tak niemądry krok. Dominika dziś mówi: - Już nigdy nie będę się tatuować dla partnera.

d29wmwr

Tajner-Wiśniewska (jeszcze) zdradza dodatkową rzecz w rozmowie z tabloidem:

- Jestem ciekawa, czy Michał usunął też drugi, znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania.

Czy chcecie wiedzieć, gdzie może być ten tatuaż?

d29wmwr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29wmwr