ycipk-1krq7a

Dominika Tajner-Wiśniewska zmienia nazwisko. Michał będzie niepocieszony

Chociaż nie mają jeszcze rozwodu, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozstali się na dobre. Nie mieszkają razem, czekają na rozprawę i oboje usunęli wątpliwej urody tatuaże, które kiedyś zrobili sobie jak para zakochanych czterdziestoletnich nastolatków. Teraz Dominika zapowiada, że pozbędzie się nazwiska Wiśni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski (ONS.pl)
ycipk-1krq7a

Dominika funkcjonuje jeszcze w polskim show-biznesie jako żona Michała. Udziela wywiadów o powodach rozpadu ich małżeństwa, dzięki którym dowiedzieliśmy się, że wpadła w depresję, której jej małżonek nie udźwignął. Z resztą trudny charakter lidera Ich Troje nigdy nie był dla nikogo tajemnicą Rozwód z czwartą żoną od początku był tylko kwestią czasu.

Michał Wiśniewski w Borkach-Kosach: "Nie bierzcie ze mnie przykładu"

Teraz Dominika w rozmowie z Faktem zapowiada:

ycipk-1krq7a

- Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi.

Co na to Wiśniewski? - Stwierdził, że byłoby mu miło, gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowała, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - dodała.

Małżonkowie zajęli się także kolejnym symbolem swojego małżeństwa. Oboje pousuwali tatuaże ze swoimi imionami. Michał Wiśniewski swój przykrył kolejnym tatuażem, a Dominika próbuje usunąć swój laserowo.

Facebook.com
Podziel się
ycipk-1krq7a

Niech ta historia będzie przestrogą dla każdego, kto zdecyduje się na tak niemądry krok. Dominika dziś mówi: - Już nigdy nie będę się tatuować dla partnera.

Tajner-Wiśniewska (jeszcze) zdradza dodatkową rzecz w rozmowie z tabloidem:

- Jestem ciekawa, czy Michał usunął też drugi, znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania.

Czy chcecie wiedzieć, gdzie może być ten tatuaż?

ycipk-1krq7a
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1krq7a

ycipk-1krq7a
ycipk-1krq7a