Trwa ładowanie...
dmqevf8

Michał Wiśniewski w Borkach-Kosach: "Nie bierzcie ze mnie przykładu"

Dominika Tajner-Wiśniewska gospodarzyła na imprezie w Borkach Kosach. Co ciekawe, na festynie nie zabrakło jej męża, Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz pojawił się nie jako jej towarzysz, ale jako gwiazda wieczoru. Byliśmy na miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (East News, Fot: East News)
dmqevf8

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski poinformował, że nie dojdzie do skutku koncert, który miał dać 4 sierpnia w miejscowości Borki-Kosy w województwie mazowieckim. Ku pozytywnemu zaskoczeniu fanów, gwiazdor pojawił się na scenie.

ZOBACZ TAKŻE: Na jeden dzień ta wioska będzie imprezową stolicą Polski

Okazją do imprezy na Podlasiu był festyn z okazji 20. rocznicy blokad rolniczych. Na imprezie pojawili się także Zenek Martyniuk i Dominika Tajner-Wiśniewska (jako prowadząca), z którą Michał się rozwodzi.

dmqevf8

Kilka miesięcy po medialnym rozstaniu spotkali się w Borkach-Kosach na jednej scenie. Dominika zapytana o to, czy obawia się spotkania z gwiazdorem, stanowczo zaprzeczyła.

- No co ty, przecież to był mój mąż. Znaczy jest, jeszcze przez chwilę będzie. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach, więc zapowiem go z przyjemnością. Widujemy się często. To nie jest tak, że jest jakaś "kosa", chociaż... może tu coś sprowokujemy, zobaczymy. Michał lubi takie akcje - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Dominika Tajner-Wiśniewska.

- Cały czas zastanawiam się, co zrobić - zaśmiała się Tajner zachwycona atmosferą na imprezie. - Bardzo mi się podoba. Jest fajny klimat, atmosfera, ludzie. Dla mnie to przyjemność tak pracować.

dmqevf8

Chwilę później na scenę wyszedł Michał. Nie pozostał dłużny żonie. Również postanowił nie udawać, że się nie znają.

- Dominika pięknie mnie zapowiedziała. Dlatego trochę mi wstyd, że się spóźniłem. Dobrze tu być u was po tylu latach - usłyszeliśmy ze sceny.

Podczas występu nie zabrakło największych przebojów "Ich Troje". Czerwonowłosy gwiazdor hity takie, jak "Perfekcyjna miłość" czy "Zawsze z tobą chciałbym być" postanowił zapowiadać osobistymi wyznaniami.

- Za chwilę utwór "Perfekcyjna miłość". I wcale nie będę śpiewał o Agacie (nowa wokalistka Ich Troje - przyp. red.) - powiedział Wiśnia.

dmqevf8

Piosenkarz tym samym odniósł się do plotek o rzekomym romansie z Agatą Buczkowską, którą możemy podziwiać na scenie u jego boku.

- Kochajcie się, trzymajcie się siebie i nie bierzcie ze mnie przykładu - rzucił ze sceny chwilę przed wykonaniem utworu "Powiedz".

Dominika Tajner w marcu, a więc już 5 miesięcy temu, w mediach społecznościowych dała znać, że rozwodzi się z mężem. To Wiśniewski zdecydował o rozstaniu, jego żona była zaskoczona. Dla piosenkarza będzie to czwarty rozwód. Tajner i Wiśniewski pobrali się w czerwcu 2012 r.

dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8