Trwa ładowanie...
d3nygl0

Donald Trump z wizytą u królowej Elżbiety. Ekspertka od mowy ciała ocenia

Donald Trump odbywa wizytę w Londynie. Spotkanie z Elżbietą II omawiane jest przez wszystkie media. Oto, co mówi ekspertka od mowy ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump z wizytą u królowej Elżbiety
Donald Trump z wizytą u królowej Elżbiety (East News, Fot: East News)
d3nygl0

Donald Tramp przybył z wizytą do rodziny królewskiej. Podczas spotkania z królową Elżbietą II nie obyło się bez rażących wpadek. Prezydent USA jest znany ze swoich mocno kontrowersyjnych wypowiedzi i gaf. Tak było też i tym razem.

ZOBACZ TAKŻE: Donald Trump powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla Wydanie: 28 lutego 2019

Podczas gdy królowa chciała wznieść toast, Trump poklepał jej wysokość po... plecach. Mówi się o tym, że to gest bardzo koleżeński a nawet ojcowski. Nie wypada zatem młodszemu prezydentowi zachwycać się tak względem starszej monarchini. Ale nie tylko na gafach się skupiono.

Królowa Elżbieta II pokazała mu pokój pełen artefaktów w pałacu Buckingham. Prezydent był mocno zaangażowany. W pewnym momentach zniżał się do poziomu monarchini, zdawał jej pytania i był bardzo zainteresowany tym, co mówiła. Oczywiście jego zachowanie nie uszło uwadze mediów.

- Donald Trump wyglądał i zachowywał się niczym mały chłopiec w sklepie z zabawkami - mówi Judi James, ekspertka od mowy ciała, w rozmowie z "Daily Mirror".

d3nygl0

Podziel się opinią

Share

d3nygl0

d3nygl0