Trwa ładowanie...
d3i2z9x
News

Dorota Gardias znów zakochana. W końcu wiadomo, kto skradł jej serce

Dorota Gardias w końcu odnalazła miłość swojego życia. Choć jeszcze niedawno zarzekała się, że świetnie czuje się w roli singielki, nie mogła oprzeć się urokowi przystojnego pilota.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Gardias zakochała się w przystojnym pilocie
Dorota Gardias zakochała się w przystojnym pilocie (ONS.pl)
d3i2z9x

Dorota Gardias 8 lat temu rozwiodła się z Konradem Skórą, pilotem wojskowym. Choć rozstali się w przyjacielskich relacjach, prezenterka miała uraz do zawierania kolejnych małżeństw. Nie oznacza to jedna, że zupełnie zrezygnowała z poszukiwania miłości. Szczęście, mimo że trwało chwilę, odnalazła u boku filmowca, Piotra Bukowskiego. Para doczekała się córki Hani. Niestety, niedługo po narodzinach dziewczynki, ich ścieżki się rozeszły. Piotr jest obecnie partnerem Edyty Herbuś.

Po tym związku Gardias zapewniała, że znakomicie odnajduje się w roli singielki. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, randki przestały ją interesować. Do czasu.

Jak donosi "Twoje Imperium", pogodynka znów jest zakochana. Tym razem jej serce skradł przystojny Stanisław - polski pilot latający m.in. na trasach do Azji. Mężczyzna dba o to, by Gardias czuła się wyjątkowo. Przykład? Jakiś czas temu prezenterka pochwaliła się romantycznym prezentem od ukochanego - kwiatem wiśni, który dostała prosto z Japonii. Fani nie mają wątpliwości, że miłość unosi się w powietrzu. I to dosłownie!

d3i2z9x

Dorota Gardias aktualnie skupia się na nowych projektach zawodowych, w tym swojej nowej marce kosmetycznej. Nie komentujemy życia prywatnego. Ostatnie artykuły pojawiające się w mediach są insynuacjami dziennikarzy i nie były przez nas autoryzowane - mówi w rozmowie z Pudelkiem meneger pogodynki, Arkadiusz Krzywkowski.

ZOBACZ WIDEO: Edyta Herbuś o planach na Walentynki. "Mój ukochany do mnie przyjedzie i będziemy razem figlować"

d3i2z9x

Podziel się opinią

Share

d3i2z9x

d3i2z9x