Trwa ładowanie...
d1qye0x

Dorota R. skomentowała zatrzymanie na Facebooku. Pokazała też zdjęcie z Emilem S.

Dorota R. zatrzymana została w środę przez policję, a następnie przewieziona do prokuratury. Jak się okazuje, wokalistka została zwolniona za kaucją, a teraz żartuje z całej sytuacji na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota R.
Dorota R. (Instagram.com)
d1qye0x

Zgodnie z oświadczeniem rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, wokalistka została zatrzymana w sprawie przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. "podejrzanym o nakłaniania innych osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania" poprzez m.in. groźby. Jak poinformował na swoim Twitterze Roman Giertych, pełnomocnik Emila Haidara, artystce grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Z najnowszych ustaleń wynika, że Dorota R. została zwolniona z prokuratury pod warunkiem wpłacenia 100 tys. zł poręczenia majątkowego. Nie może też opuszczać kraju. Gwieździe najwyraźniej jest do śmiechu, ponieważ całą sytuację skomentowała na swoim profilu na Facebooku.

d1qye0x

Jesteś swoim własnym stylistą? Kupuj więcej dzięki stronie CCC kody rabatowe

Artystka pochwaliła się zdjęciem z Emilem S., który jest producentem "Pitbulla" i pokazała książkę pt. "Damą być". Nie zabrakło też wymownego podpisu.

- Tytuł książki jest idealnym podsumowaniem tego uroczego dnia :) Pozdrawiamy

d1qye0x

Jak widać, Dorota R. traktuje zamieszanie wokół jej osoby z przymrużeniem oka. Wcale się nie dziwimy, w takiej sytuacji pozostaje tylko robić dobrą minę do złej gry.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko, co wiemy na temat zatrzymania Doroty R.

d1qye0x

Podziel się opinią

Share
d1qye0x
d1qye0x