Trwa ładowanie...
d2gcp0k

Dorota Szelągowska wzięła ślub? Wszystko odbyło się w wielkiej tajemnicy

Wszystko wskazuje na to, że Dorota Szelągowska po raz drugi wyszła za mąż. Gwiazda TVN Style przypadkowo wygadała się o tym fakcie na swoim profilu na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dorota Szelągowska znów została żoną
Dorota Szelągowska znów została żoną (Facebook.com)
d2gcp0k

Dorota Szelągowska dopiero po rozwodzie zaczęła stawiać na karierę. W 2013 r. wyszła za mąż za wieloletniego partnera, Adama Sztabę. Gdy zaledwie kilka miesięcy po ślubie ich związek zaczął przeżywać kryzys, Szelągowska dostała pracę w TVN Style. Dziś na antenie stacji prowadzi aż trzy autorskie programy o urządzaniu wnętrz: "Dorota Was urządzi", "Polowanie na Kuchnie" i "Domowe rewolucje".

Jest również szczęśliwie zakochana, ale nie afiszuje się z nowym związkiem i niespodziankami w życiu prywatnym. Szelągowska dopiero niedawno potwierdziła, że jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka. Wciąż niewiele jednak wiadomo o partnerze gwiazdy.

d2gcp0k

Teraz wyszło na jaw, że nowy członek rodziny to niejedyne zmiany, jakie zaszły w życiu projektantki wnętrz. Wszystko bowiem wskazuje na to, że Szelągowska wzięła ślub w tajemnicy. Skąd te przypuszczenia? Gwiazda opisała na Facebooku pewną sytuację, w której jednym z bohaterów był jej mąż.

- Przeprowadziłam się niedawno do swojego starego domu, w którym mieszkałam kilka lat temu - (niestety, ukochane, żoliborskie 3 piętro bez windy chwilowo nie spełnia podstawowych standardów wygody). Ale do rzeczy. Co roku, w tym rewirze krąży Pani Charytatywna - krótkowłosa działaczka, zbierająca pieniądze na chore dzieci. Dzień jej wizyty wypadł dziś - wiem, bo przyuważyłam ją z okna sypialni. Resztę znam z opowieści męża - napisała na swoim profilu (zachowano oryginalną pisownię).

Fani od razu zwrócili uwagę na fragment, w którym Szelągowska nazywa partnera mężem. Błyskawicznie zasypali gwiazdę gratulacjami, do których my również się przyłączamy!

d2gcp0k

Zobacz też: Dorota Szelągowska broni prywatności: "Nigdy nie pokazuję w sieci zdjęć mojego chłopaka"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k