Trwa ładowanie...

Dorota Wellman opowiedziała o swoim małżeństwie. Jaką jest żoną?

Dorota Wellman była bohaterką niedzielnego reportażu "Uwaga! Kulisy sławy". W programie gwiazda wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa.

Share
Dorota Wellman opowiedziała o swoim małżeństwie. Jaką jest żoną?Źródło: ONS.pl
dhnhvx5

Dorota Wellman nigdy nie należała do osób, które dzieliłby się szczegółami ze swojego życia prywatnego. W ostatnim odcinku "Uwaga! Kulisy sławy" wyemitowano reportaż poświęcony znanej prezenterce. W programie postanowiła zdradzić trochę informacji na temat sytuacji rodzinnej. Szczególnie krytycznie oceniła samą w siebie w kontekście małżeństwa.

Dorota jest żoną fotografika Krzysztofa Wellmana. Dziennikarka twierdzi, że mężczyzna nie ma z nią łatwo. Głównie przez jej aktywny tryb życia.

- Mam wady jak każdy normalny człowiek. Chyba że chcemy jakąś laurkę taką, jak w takich gazetkach, w których opowiadają, że się tak kochają, a potem się rozwodzą. Ja strasznie tego nie lubię. Jestem osobą wybuchową, z którą się trudno żyje. Jestem osobą, która jest wiecznie w ruchu. Dla innej osoby może to być męczące. Jestem uparta jak Żmudzin, mam żmudzkie korzenie również, więc jak się zaprę to czterema łapami, dopóki nie zrealizuję tego, co wymyśliłam - zdradza.

dhnhvx5

Na szczęście gwiazda telewizji potrafi też spojrzeć na siebie bardziej łaskawym okiem.

Mam naturalny sposób przyjmowania przywództwa. Więc jeśli wchodzę w jakieś środowisko, to natychmiast przejmuję władzę i nie interesuje mnie, czy tam jest jakiś prezes, dyrektor czy naturalny lider. Ja mówię: "No dobra, to teraz zrobimy to tak", i co ciekawe mam rację. Myślę, że jestem urodzonym przywódcą - mówi.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman: "Ludzie idealni są tylko po zrobieniu dobrego Photoshopu"

dhnhvx5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhnhvx5
dhnhvx5